Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Відео » Цікаві хвільми (ділимось враженнями від побаченого :))
Цікаві хвільми
lomza_tДата: Нд, 22.11.09, 16:20 | Повідомлення # 31
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Вчора подивились з Gestia Twilight: New Moon. Фільм сподобався не те слово! Хоча, мабуть якби я прочитала книгу, то не була б такою задоволеною (зараз зайнята читанням іншої саги - "The Southern Vampire Mysteries" ), та все ж таки...Спецефекти на вищому рівні, гра акторів досить хороша. В цій частині Kristen Stewart сподобалась мені більше. Інші мабуть без різниці. Жаль, Едвард весь час був ніби "прибитий", хоча такий сценарій...От Джейк - зовсім інше! :D
І хоча фільм йшов 2 год 10 хв, коли все скінчилось в мене була перша думка "Так скоро ? Це все ? ".
Саундтреки після того, як їх по десять раз прослухала в тюлені, звучать в фільмі ще краще. "О, це Friends, а це the Satellite Heart...мм, шедевр!"
Ще коли вийшла з кінотеатру, задумалась...захотілось ЕКСТРІМУ! Як Белла пригнути з обриву...Хто зі мною ? :)



 
GestiaДата: Нд, 22.11.09, 18:52 | Повідомлення # 32
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Ну че сказать... сходили на сумерки... Впервые в жизни увидела полный зал 15-ти летних девочек. Особенно забавно было в момент появления на экране полу голого Джейка когда весь зал синхронно сказал: "Ооооох".
А на счет фильма... ну смена режиссера очень чувствуется. Первую часть баба снимала а щас мужик, и я скажу что зря поменяли. Да, бюджет вырос но толку то... Не читая книги понять некоторые детали тяжело.
Первая часть была достаточно неплохим романтичным фильмом с участием вампиров. Вторую же попытались превратить в триллер, а вышло хз что. Розовых соплей уже мало а до триллера не дотягивает. Не могу сказать что фильм на меня произвел впечатление, слишком много был упущено. Да и игра актеров не особо впечатлила, особенно Роберта Паттинсона который все 2 часа фильма изображал из себя мученика. Мой вердикт: смотреть, если больше смотреть нечего а убить время надо.


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^

Повідомлення відредагував Gestia - Нд, 22.11.09, 18:56
 
lomza_tДата: Нд, 22.11.09, 20:29 | Повідомлення # 33
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
Впервые в жизни увидела полный зал 15-ти летних девочек.

Me either :D И эти визжащие маленькие девочки, особенно сильно визжащие при виде Джейка..
Quote (Gestia)
Мой вердикт: смотреть, если больше смотреть нечего а убить время надо.

Ну зачем так жестоко ? :) Лично я наверное, только сейчас чувствую какую-то пустоту после просмотра...



 
GestiaДата: Ср, 25.11.09, 22:38 | Повідомлення # 34
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
И ещё чуть чуть об очередном просмотренном мной фильме... На этот раз "Хатико". Думаю большинство слышали об этом фильме, а возможно и видели. Для тех кто в танке:
Хатико - собака породы акита ину. Главный герой находит его щенком и приносит себе в дом. В течении фильма мы узнаем об этой семье и что важно, как бы смотрим на мир глазами самого преданного друга в мире - собаки.
Этот фильм приносит просто непередаваемые ощущения. Смотришь и с каждой минутой начинаешь верить как в детстве. Верить в то что есть вечная любовь и настоящая дружба, пусть даже это любовь собаки к своему хозяину. Такой искренней и эмоциональной киноленты я наверное ещё не видела.
P.S. Конечно же после просмотра захотелось именно такую собаку и к моему удивлению на Украине есть питомники, которые продают щенков. Вот если кому интересно, прелесть http://www.akita-inu.com.ua/nashi.php


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
IngaДата: Ср, 25.11.09, 23:30 | Повідомлення # 35
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Gestia, цікаво, хотілось би подивитись, а пес в кінці фільма лишається живим?
 
GestiaДата: Чт, 26.11.09, 01:22 | Повідомлення # 36
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (Inga)
Gestia, цікаво, хотілось би подивитись, а пес в кінці фільма лишається живим?

Ну он стареет... за много лет, но смерти его вроде бы нету... по крайней мере не показано


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
BrandДата: Чт, 26.11.09, 12:29 | Повідомлення # 37
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
на мир глазами самого преданного друга в мире - собаки.

сама придумала чи це лише копіпаст?


Йа Айтішко
 
GestiaДата: Чт, 26.11.09, 12:47 | Повідомлення # 38
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (Brand)
сама придумала чи це лише копіпаст?

Сама конечно, а что тут такого? Конечно странновато звучит, но как есть =)


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
lomza_tДата: Чт, 26.11.09, 18:53 | Повідомлення # 39
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
В течении фильма мы узнаем об этой семье и что важно, как бы смотрим на мир глазами самого преданного друга в мире - собаки.

Ух, сказанула! B) В мене під час перегляду трейлера сльози підступали, тож фільм навіть не знаю як буду дивитись :)
Quote (Gestia)

Ііі, які милі створінннячка! Можливо колись заведу собі такого ;)



 
GestiaДата: Пн, 21.12.09, 23:09 | Повідомлення # 40
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Аватар... столько ждала и все продолжаю ждать этот фильм ибо к сожалению на него пойду только через неделю. Но вот наткнулась на одну рецензию, позитивненько:
Ходил сегодня на Аватар. Фильм весьма хорош, если не докапываться до логики военных действий. Но на самом деле он еще и очень глубоко философский. Он раскрывает перед нами 2 самые важные в мире вещи.
1. Никакие аргументы, никакая логика на женщин не действуют. Изменить ее точку зрения могут только семена волшебного дерева Эйвы.
2. Даже у инопланетных индейцев рулит тот, у кого круче птеродактиль.


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
MysterioДата: Вт, 22.12.09, 00:42 | Повідомлення # 41
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Gestia, до речі, на рахунок Аватара, дивись сюди - http://web-info.com.ua/forum/26-134-12#13334

 
GestiaДата: Вт, 22.12.09, 11:04 | Повідомлення # 42
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Ненене, я боюсь не готова пока увидеть себя в такой ипостаси)

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
RainДата: Вт, 22.12.09, 11:52 | Повідомлення # 43
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
але дійсно, та дівчина (з хвостиком) розізлилася, коли взнала, що він зрадник.. а коли він прилетів на червоному ферарі, то вона, "вибач, я була неправа, це моя вина" bumburum бла-бла-бла
і коли він взяв її на свою круту тачку (червоного дракона) то вона ого як закричала - щоб всі бачили, яка вона крута.
але взагалі, - дивитися в 3Д - це був новий досвід для мене - я пережив незабутні враження, і всім раджу і бажаю - обов'зково йти на 3Д.
зізнаюся, я плакав (коли спалили їхнє дерево і всі жителі ревіли від горя), дівчина плакала 3 рази.
 
BrandДата: Вт, 22.12.09, 13:14 | Повідомлення # 44
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Як на мене то 60 - 70грн це занадто. Але що поробиш :) завтра відпишу свої враження

Йа Айтішко
 
IngaДата: Чт, 24.12.09, 19:36 | Повідомлення # 45
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Brand, ну і де твої відгуки? Я в понеділок теж йду не аватара bumburum
Подивилась 2012, УЖОС fail оце так брєд, але Фонтан лишається на першому місці :)
А от Хатіко і справді класний фільм, тільки дуже сумний, я пів години ревіла,


Повідомлення відредагував Inga - Чт, 24.12.09, 23:33
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Відео » Цікаві хвільми (ділимось враженнями від побаченого :))
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 18.222.113.111
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft