Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Відео » Цікаві хвільми (ділимось враженнями від побаченого :))
Цікаві хвільми
IngaДата: Вт, 14.04.09, 14:47 | Повідомлення # 16
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Quote (Mysterio)
Quote (avar)
2002 — Герой

класний фільм супер, згоджуюсь...

Мені теж дуже сподобався smile

 
avarДата: Пт, 24.07.09, 09:42 | Повідомлення # 17
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Хочу поділитися зі всіма вражиннями від нещодавно переглянутого фільму Роковое число 23 (The Number 23). Дуже класний психологічний (параноїдальний) триллер 2007 року.
режиссер: Джоэл Шумахер
В ролях: Джим Кэрри, Вирджиния Мэдсен, Логан Лерман, Дэнни Хьюстон, Рона Митра, Марк Пеллегрино, та ін.
Факти: Фильм о магическом числе 23 стал 23-м фильмом в творческой карьере Джоэла Шумахера.
Рекомендую до перегляду всім шанувальникам психологічних фільмів, а також людям що захоплюються нумерологією.
Quote
Сотрудник службы по отлову бездомных животных Уолтер Спэрроу берется за чтение загадочного романа «Номер 23», который подарила ему на день рождения его жена Агата. В итоге тихая и спокойная жизнь Уолтера превращается в невыносимые муки, которые могут привести и его, и близких ему людей к самому печальному концу. А виной всему — число 23. Дело в том, что роман, в котором рассказывается о жутком убийстве, представляет собой зеркальное отражение жизни самого Уолтера.

ЗІ: "Нет, ведь нет никакой судьбы, есть только свобода выбора." /Уолтер Спэрроу/


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк


Повідомлення відредагував avar - Пт, 24.07.09, 09:52
 
andrewДата: Пт, 24.07.09, 11:22 | Повідомлення # 18
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
avar, погоджуюсь, класний фільм, з несподіваним але правильним закінченням. Рекомендую також переглянути "Шоу трумана", якщо ще хтось не дивився smile

 
PriessДата: Нд, 26.07.09, 20:40 | Повідомлення # 19
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Колись дивилася фільм "Мирный Воин" ("Peaceful Warrior"). Дуже сильна стрічка. Мені сподобалась smile


A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
lomza_tДата: Чт, 15.10.09, 13:15 | Повідомлення # 20
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
От не згадаю назви..Фільм, який ми з братом подивились однєї ночі, на якомусь з укр каналів пару років тому..Фільм, який я вважаю жорстокішим від "Клас"...Там група хлопців, кожен зі своєю історією потрапляють в колонію для підлітків..і допіру там починається найгірше..


 
BoVVeRДата: Пт, 30.10.09, 15:21 | Повідомлення # 21
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Новость о том, что режиссер Джордж Лукас снимет новую кинотрилогию «Звездные войны», сегодня главная тема для разговоров у всех любителей кинематографа.

Как сообщает MarketSaw, вдохновением Лукасу послужил проект Джеймса Кэмерона «Аватар».

Сообщается, что в новых лентах режиссер хочет использовать технологии, применяемые в «Аватаре». Интересно, что по слухам Лукас станет продюсером проекта, а в режиссерское кресло сядет либо Спилберг, либо Форд Коппола.

Напомним, что после выхода картины «Звездные войны. Месть ситхов» Джордж Лукас заявлял о продолжении истории, но только в анимационном формате, созданием чего он сейчас и занимается.



З.І. сорі шо тут пишу,підходящої теми не було,а нову створювати було шось влом)))




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
GestiaДата: Пт, 30.10.09, 17:49 | Повідомлення # 22
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
А вот кстати Аватар обещает быть гранлиозным. Я видела трейлеры, и зрелищность на высоте. Правда сюжет мне не показался таким уж занимательным. Так что ждёмс.

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
IngaДата: Ср, 11.11.09, 14:26 | Повідомлення # 23
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Подивилась на тому тижні "Вперед і вгору", ридала пів ночі, шось мене так затронув той початок і те шо ше стільки в цьому житті хочеться встигнути...
А от "Гола правда" дуже розсмішила :D Дякую andrew, ! respect
 
lomza_tДата: Чт, 19.11.09, 17:36 | Повідомлення # 24
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Inga)
Подивилась на тому тижні "Вперед і вгору", ридала пів ночі

Нажаль, дивилась в поганій якості...але мультик дуже сподобався! Настільки зі змістом, настільки заставляє задуматись над своїм життям, мріями і т.д...Не плакала, але було дуже близько до того :)
Прочитала рецензії доIn Search of a Midnight Kiss (Полночный поцелуй), та й трейлер мені дуже і дуже сподобався...Та от біда, з таким Інетом, як в мене зараз, просто не реально шось скачати...Може в когось є чи хтось би міг поділитись ? Була б дуже вдячна! ;)
Опис фільму: http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/281158/



 
BoVVeRДата: Чт, 19.11.09, 20:17 | Повідомлення # 25
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
хм,якшо мульти зі змістом,то раджу "9"...сам не дивився ще,але по відгуках він суперовий...режисер, наскільки я знаю,завжди знімає мультфільми з філософським підтекстом...



что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
MysterioДата: Чт, 19.11.09, 21:27 | Повідомлення # 26
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Недавно переглянув "If Only" (Якби тільки), кльова мелодрама, рекомендую тим хто ще не бачив. Дивився її пару років тому, але це було з компанією і якість залишала бажати кращого, а зараз зацінив ДВДріп і залишився дуже задоволений переглядом. Сьогодні Gestia нагадала про цей хвільм, вирішив відписатись тут :)
Деталі тут і тут


 
IngaДата: Чт, 19.11.09, 23:04 | Повідомлення # 27
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Quote (BoVVeR)
хм,якшо мульти зі змістом,то раджу "9"...сам не дивився ще,але по відгуках він суперовий...режисер, наскільки я знаю,завжди знімає мультфільми з філософським підтекстом...

нічо такий...

А хтось бачив планета 51?

Недавно дивилась "Кораліна у світі кошмарів", графіка сподобалась, за вийнятком людей і тварин. І мультик сам по собі прикольний, але я б сказала для дітей стрьомноватінький)))

 
GestiaДата: Пт, 20.11.09, 13:57 | Повідомлення # 28
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
А я вот несколько дней назад посмотрела 2012. Всем рекомендую, но в кинотеатре. Таких эффектов и такой зрелищности я ещё не видела. Ну и что неплохо там даже сюжетная линия более менее нормальная и можно в этом всем найти смысл.

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
andrewДата: Сб, 21.11.09, 11:03 | Повідомлення # 29
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
а я подивився на днях старенький фільм з Костнером "Стрекоза" ("Dragonfly"). Якщо хто не бачив раджу...

 
IngaДата: Сб, 21.11.09, 14:26 | Повідомлення # 30
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Quote (andrew)
а я подивився на днях старенький фільм з Костнером "Стрекоза" ("Dragonfly").

Один з моїх улюблених фільмів)))
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Відео » Цікаві хвільми (ділимось враженнями від побаченого :))
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 54.82.44.149
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft