Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Brand  
Секс. Вподобання і поради
GestiaДата: Ср, 28.10.09, 18:16 | Повідомлення # 46
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (andrew)
Gestia, мабуть так, якщо ти сама про себе так вважаєш. Ніщо так не важливо як самооцінка... Люби себе такою яка ти є і намагайся робити себе щохвилини кращою. І ти побачиш що навколо тебе будуть ті люди які для тебе є важливими.
А тепер про перший варіант. Невже ти дійсно зовсім не п'єш? ніхто не заставляє тебе напиватись до "умопомраченья", гарна компанія, добра випивка, розваги, і ти отримуєш своєрідний емоційний заряд, який або тобі замінить на деякий час секс, або призведе до його виникнення :)
А ще хотілось би зламати твій стереотип про сексуальні іграшки... Пристойність дівчини не вимірються тим наскільки вона досвічена в питаннях сексу, повір... А сексуальний досвід здобувається не лише кількістю сексів і кількістю партнерів. Такого роду забавки дозволяють внести свіжість в твоє інтимне життя, а ще не обовязково щоб про них хтось знав :)
А на рахунок хлопців нормальних, то їх навалом, просто дійсно ти на них не виходиш, або просто їх не помічаєш.

Не воспринимай мои слова так серьезно) Я люблю прибедняться)
А может просто не было парней достойных меня? ;)


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
BrandДата: Чт, 29.10.09, 14:29 | Повідомлення # 47
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
а во вторых я девушка приличная.

Його 2ий варіант не підрозуміває того що дівчина має бути не пристійна
Quote (andrew)
а ще не обовязково щоб про них хтось знав

*crazy*, але я з тобою згідний
Quote (andrew)
А на рахунок хлопців нормальних, то їх навалом, просто дійсно ти на них не виходиш, або просто їх не помічаєш.

Я думаю що скоріше за все просто за рано очікує. Великі сподівання на ранніх періодах зустрічання.
Маю на увазі що ніхто не віддасть за тебе своє життя через тиждень після знайомства з тобою
Quote (Gestia)
А может просто не было парней достойных меня?

А це підтвердження вище написаних мною слів. Хоча такий варіант, як ти написала теж можливий bumburum .


Йа Айтішко
 
IngaДата: Чт, 29.10.09, 14:48 | Повідомлення # 48
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
"Как доказали американские ученые, осень и, в частности, сентябрь - самое СЕКСУАЛЬНОЕ время. Именно осенью наш организм начинает готовиться к зиме и в нем обостряются природные инстинкты, в том числе, и естественная потребность в продолжении рода. Кстати, по статистике, в сентября девственности лишается на 40% молодых людей больше, чем в другие месяца года."
А вам в яку пору року і погоду подобається займатись сексом?
Я наприклад замітила, що дійсно осінью я більш збудлива))))
А що стосується погоди, тоді коли холодно, залізти під тепле одіяло з коханою людиною і з гарячим напоєм, включити ненапрягаючу музику і тоді все так романтично получається....(це ж треба аж захотілось, але обломісь, бо ти сама вдома)
А от в жару ненавиджу, влітку завжди приходиться щось видумувати, типу прохолодний душ, або кубики льоду...
 
BrandДата: Чт, 29.10.09, 16:07 | Повідомлення # 49
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
чесно кажучи не задумувався ніколи над цим.
На рахунок статистики можу сказати таке саме і про початок весни( кінець березня початок квітня )
А щодо мене то можу сказати так: Весною та Осінню потяг дійсно посилюється.
Quote (Inga)
або кубики льоду...

а це прикольно.
А на рахунок амереканців то їх з нами зрівнювати не можна, в них секс це частина культури. А в нас за пережитком СРСР секс це табу.


Йа Айтішко
 
ejekkДата: Сб, 07.11.09, 13:16 | Повідомлення # 50
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 237
Статус: Offline
Нагороди:
За креатив і дизайнерські вміння За 100 повідомлень
Я тож якось на таке не звертав уваги,але якщо подумати то скорше всього шо зимою,іменно за такі моменти про які писала Інга))

[url=http://ejekk.livejournal.com/]
 
IngaДата: Вт, 10.11.09, 12:41 | Повідомлення # 51
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Щось ви всі замовкли, чим же ви займаєтесь в карантин? Чим би не займались кидайте все і біжіть займатись сексом, бо це ліки від будь-якої хвороби respect
Нове питання: перше, що ви робите після сексу. Хтось біжить в душ, хтось розвертається і хропе, хтось плаче, а хтось йде на перекур, а що робите ви?
Я біжу попити водички, а потім вертаюсь за продовженням. Але якщо це пізно в ночі після важкого робочого дня, то цьомаю коханого, кажу шо він в мене супермен і засинаю. :)
 
BrandДата: Вт, 10.11.09, 17:22 | Повідомлення # 52
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Inga)
Я біжу попити водички

+1
потім в ванну


Йа Айтішко
 
GestiaДата: Вт, 10.11.09, 19:28 | Повідомлення # 53
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
А я иду есть) После секса дико хочется кушать, притом желательно мяса))

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
MysterioДата: Ср, 11.11.09, 00:46 | Повідомлення # 54
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Inga, Brand, нащот водички +1, потім часто буває перекур, а решта це вже по-різному залежно від ситуації - або продовження або хавчик або спати :)

 
ejekkДата: Ср, 11.11.09, 03:27 | Повідомлення # 55
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 237
Статус: Offline
Нагороди:
За креатив і дизайнерські вміння За 100 повідомлень
Quote (Inga)
Нове питання: перше, що ви робите після сексу. Хтось біжить в душ, хтось розвертається і хропе, хтось плаче, а хтось йде на перекур, а що робите ви?

Хмм...біжати в душ після сексу,не варто,партнер(ка) може прийняти це на свій рахунок,я взагалі рахую це неприємлемим. В мене може бути по різному,деколи після важкого дня,солодкий сон ліпше за всьо на світі,а деколи хочеться ше в обнімку повалятись і просто помовчати. Нема в мене чогось стабільного хіба випити чогось)


[url=http://ejekk.livejournal.com/]
 
LizardДата: Пт, 13.11.09, 03:08 | Повідомлення # 56
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Попити водички це вже як традиція :) а я наприклад люблю після цього просто поваляться з коханим в ліжечку, розповісти йому як мені приємно коли він поруч...
Як ви вважаєте, чи варто обговорювати з партнером свої враження та вподабання в сексі з ним/нею?
 
RainДата: Пт, 13.11.09, 08:43 | Повідомлення # 57
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (Lizard)
Як ви вважаєте, чи варто обговорювати з партнером свої враження та вподабання в сексі з ним/нею?

думаю, це обов'язково, якщо партнер постійний.
саме це розковує вас в сексуальному спілкуванні і дає можливість краще вивчити одне одного. а згодом - навчитися краще задовольняти бажання одне одного.
думаю, часто жінки хочуть, щоб справжній мужчина все робив так як вона хоче і знав наперід, без слів, як все зробити правильно, адже це так романтично і ідеально.
але нажаль, що добре для однієї жінки - необов'язково добре для іншої, інакше б таку інструкцію викладали в старших класах.
тому жінки, і чоловіки, будьте терплячими і вивчайте одне одного, бо кожна людина унікальна і до кожного потрібен особливий підхід.
 
BrandДата: Пт, 13.11.09, 09:35 | Повідомлення # 58
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Rain, повністю з тобою згідний. І взагалі я рахую що варто обговорювати як під час так і після/перед ним.

Йа Айтішко
 
RainДата: Пт, 13.11.09, 16:45 | Повідомлення # 59
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
ну думаю, під час не варто.
 
IngaДата: Пт, 13.11.09, 17:02 | Повідомлення # 60
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Я думаю, що обговорювати треба, але поступово і обережно, щоб не нагрузити і не образити свою половинку.

Quote (Rain)
ну думаю, під час не варто.

Ну, дивлячись яка ситуація, якщо тобі щось реально не подобається, то варто сказати про це одразу. (ІМХО)
 
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 18.225.56.51
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft