Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Brand  
Секс. Вподобання і поради
BrandДата: Вт, 25.08.09, 17:03 | Повідомлення # 16
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Я за презервативи, "Contex Imperial"
Quote (Inga)
біля ліжка величезна шафа зі скляними дверцятами, я б ніколи не подумала, що так прикольно дивитись на все це з боку)))

хм ... а прикольна ідея, я теж так хотю
А на рахунок камери ніколи навіть ідеї не виникало
Quote (Guinnes)
я предпочитаю созерцать тело женщины..

+


Йа Айтішко
 
andrewДата: Нд, 30.08.09, 11:38 | Повідомлення # 17
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
ну я уже багато пропустив, тому пройдусь по всіх постах по порядку smile
- улюблена поза. їх очевидно не одна, залежить від степені збудження та настрою smile мабуть улюбленою є класична місіонерська (люблю контролювати процес, може це трохи егоїстично але я не лише для себе стараюсь), чи її варіанти, коли жінка ноги всередину... поза "підхід ззаду" мабуть всім подобається, крім того вона для жінки надзвичайно чутлива, і я себе чесно кажучи почуваю не зовсім нормально, немає чуттєвого контакту з жінкою, одним словом робота біля станка smile
- а я люблю секс зранку smile коли ми всі ще мякенькі і трішки заспані, але звичайно під настрій smile я мабуть люблю секс в любу пору року і пору дня tongue
- на рахунок презервативів, то теж надаю перевагу дюрексам... в залежності від обставин або екстра сейф або елайт
- камера... на разі мені це не світить, хоча я і не впевнений що мені би аж так цього хотілось, а от про дзеркало сподобалось...
-----
а тепер я що можете сказати про секс під час місячних? так ні чому було не було


 
BrandДата: Нд, 30.08.09, 12:48 | Повідомлення # 18
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
дам відповідь першим.
Так якщо не дивитись в низ, і ні тому що дівчина\жінка після цього себе не добре почуває.
Отже моє рішення спірне, все залежить від обопільного настрою.
Було love


Йа Айтішко
 
andrewДата: Нд, 04.10.09, 17:45 | Повідомлення # 19
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
коли збудження досягає апогею, ніщо не може стримати молоду пару smile так у мене це теж було, уже майже в кінці Днів... Поки голова свіжа - не дуже тягне, але коли, як я писав вище, збуджений, то немає жодних завад. Врешті-решт перед цим можна прийняти душ, а зробити це прямо у душі. Ну і не забуваймо про презервативи. Та і лікарі стверджують, що секс під час місячних полегшує у жінок менструальні болі...
невже нікому більше немає що спитати? розказати?


 
ejekkДата: Нд, 04.10.09, 20:35 | Повідомлення # 20
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 237
Статус: Offline
Нагороди:
За креатив і дизайнерські вміння За 100 повідомлень
Люблю ззаді happy
Давайте краще поговорим про то що ми не любим під час сексу) Я наприклад не люблю коли звонить тел.,хтось стукає в двері і т.д.)


[url=http://ejekk.livejournal.com/]

Повідомлення відредагував ejekk - Нд, 04.10.09, 20:37
 
BrandДата: Пн, 05.10.09, 12:55 | Повідомлення # 21
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (ejekk)
коли звонить тел.,хтось стукає в двері і т.д.)

biggrin я думаю що це не любить ніхто.
Не люблю на підлозі ( за надто коліна страждають )


Йа Айтішко
 
andrewДата: Пн, 05.10.09, 13:40 | Повідомлення # 22
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
коли хтось телефонує під час мого! сексу, йому ніхто не відповість, хоча це дратує smile дзвінок в двері аналогічно, хоча теж дратує, секс на підлозі - згоден ))) не люблю секс в яскраво освітленій кімнаті (темнота краще), не люблю коли симулюють будь-що в сексі, не люблю секс вимушений...

 
ejekkДата: Вт, 06.10.09, 11:50 | Повідомлення # 23
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 237
Статус: Offline
Нагороди:
За креатив і дизайнерські вміння За 100 повідомлень
Quote (andrew)
не люблю секс в яскраво освітленій кімнаті (темнота краще)

хмммм...а я наоборот) не люблю в темноті) про підлогу не згоден,це круто,якшо дівчина зверху) а саме більше,не люблю коли під час сексу може захтітись в туалет...


[url=http://ejekk.livejournal.com/]
 
kitpesДата: Вт, 06.10.09, 18:28 | Повідомлення # 24
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 11
Статус: Offline
Нагороди:
не люблю коли в кімнаті холодно...

люблю коли щось фонить...музичка наприклад

хочу поговорити про вік. секс і вік cool

я проти сексу в літніх таборах...


життя надто коротке, щоб витрачати його на роботу/життя з тими, хто тобі не подобається



Повідомлення відредагував kitpes - Вт, 06.10.09, 18:35
 
BrandДата: Ср, 07.10.09, 13:13 | Повідомлення # 25
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (kitpes)
я проти сексу в літніх таборах...

не дуже зрозумів питання? Малось на увазі якщо партнерам ще нема 18?
Quote (kitpes)
не люблю коли в кімнаті холодно...

+1000000
Quote (andrew)
не люблю секс вимушений...


Йа Айтішко
 
kitpesДата: Ср, 07.10.09, 20:53 | Повідомлення # 26
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 11
Статус: Offline
Нагороди:
Quote (Brand)
Малось на увазі якщо партнерам ще нема 18?

не хочу уточняти, не знаю віковий склад сайту happy

Коли я вчилася в школі, десь в 7-8 класі) вчителька розповіла історію про дівчину, якій всі казали, мол Ти ще цим не займаєшся?, ти що, та в такому віці!!, ну як, це ж нормально!!, ти шо якась странна?...
вона спробувала. виявилось що вона була перша серед інших...

мораль: суспільна думка тисне. стережіться.будьте мудрими.

а тепер про веселе...
круто би було зібратися з близькими друзяками , з якими не бачився ще зі школи, і в темній кімнаті та приємній компанії розповідати якісь смішні історії про секс, вдалий і не дуже, за який соромно і про який лише мовчки і гордо посміхаєшся...кімната в старому великому особнячку зі свічками і купою шкідливої їжі..мням-мнях
класно я придумала.тематична вечірка під назвою "секс історії". організуємо?!(ритор запит)


життя надто коротке, щоб витрачати його на роботу/життя з тими, хто тобі не подобається

 
RainДата: Чт, 08.10.09, 08:46 | Повідомлення # 27
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
мене колись цікавили маленькі дівчатка... ну як маленькі... ну років 14, я ж не маньяк якийсь )
звичайно нічого не було - але бажання було... цікаво було би спробувати...
*
мені подобається довге волосся в дівчат - це якась сила, яка діє на мене сексуально збуджуюче. можливо це і не відіграє в сексі ніякої ролі, але я завжди уявляв, що я лягаю з дівчиною на шовкову постіль, а Її волосся вкриває півліжка і приємно Пахне - хочеться окунутися в це волосся, огорнутися ним.....це якийсь культ волосся в мене в голові, як каже моя дівчина, але ....... цікаво було би спробувати...
*
колись мене цікавили вампіри і інша фентезі тєма (зараз досі цікавить) і, можливо, в зв'язку з цим, я люблю рольові ігри! я б не проти спробувати попотіти ззаду такої дівчинки, в якої видовжені ельфійські вушка і довге волосся спадає на спину - як на мене - чим довші вушка, тим ерогенніші вони )) ну крім того, що цілувати, за них ще можна було б триматися - дуже зручно - лол. ну а волосся, яке спадає на спину чи груди - це просто щось з чимось - це як святковий торт - це естетично і еротично пречудовенько..... цікаво було би спробувати...
*
ще було би цікаво, коли б в дівчинки був би довгий пухнастий хвостик, і в момент Цього, вона б мене ним обіймала і гладила по спині....ммм.....рррр.... і якби легенько покусувати шийку зубками і легенько царапати кігтиками по спинці - це якраз те, чого б мені хотілося....... ну... цікаво було би спробувати...
*
ну а що стосується реальності, то люблю коли дівчина не оголена, а в білих коротких шкарпеточках чи панчішках, можливо якась гарна білизна, люблю кружева і сіточку - ну це все просто фантазії........ цікаво було би просто спробувати... )


Повідомлення відредагував Brand - Чт, 08.10.09, 11:27
 
GestiaДата: Чт, 08.10.09, 17:48 | Повідомлення # 28
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (Rain)
мені подобається довге волосся в дівчат - це якась сила, яка діє на мене сексуально збуджуюче. можливо це і не відіграє в сексі ніякої ролі, але я завжди уявляв, що я лягаю з дівчиною на шовкову постіль, а Її волосся вкриває півліжка і приємно Пахне - хочеться окунутися в це волосся, огорнутися ним.....це якийсь культ волосся в мене в голові, як каже моя дівчина, але ....... цікаво було би спробувати...

Что интересно мне многие парни подобное рассказывали. Это у вас видно какое то общее чисто мужское. Так что мне можно радоватся что у меня длинные волосы)
Вот что мне нравится перечислить сложно. Все под настроение. Единственное что я ненавижу когда мой парень буквально заставляет меня. Типа вот ему хочется меня, я говорю что нет, потом он целый день ходит такой весь несчастный и у меня как бы не остается выбора. С одним парнем была такая ситуация и это очень разозлило. О каком там удовольствии может идти речь?!


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
kitpesДата: Чт, 08.10.09, 22:09 | Повідомлення # 29
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 11
Статус: Offline
Нагороди:
Quote (Rain)
це якийсь культ волосся в мене в голові

...може ти сатаніст batman

Quote (Gestia)
С одним парнем была такая ситуация

здається тобі невезло з чоловіками


життя надто коротке, щоб витрачати його на роботу/життя з тими, хто тобі не подобається



Повідомлення відредагував kitpes - Чт, 08.10.09, 22:17
 
andrewДата: Чт, 08.10.09, 22:53 | Повідомлення # 30
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Rain)
мене колись цікавили маленькі дівчатка...

дда, тема молодяка мене цікавить і зараз, вони класні але не більше smile до збочення один крок smile
Quote (Rain)
мені подобається довге волосся в дівчат

згоден, це робить дівчину більш жіночною, або принаймні у мене стереотип
Quote (Gestia)
Типа вот ему хочется меня, я говорю что нет, потом он целый день ходит такой весь несчастный и у меня как бы не остается выбора

а от моя колишня дівчина легко мені відмовляла, і її по ходу нічого не мучило, так що це залежить від людини. і цьому випадку ціню спілкування, порозмовляти про це.. я би зрозумів...


 
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.21.159.174
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft