Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Модератор форуму: Brand  
Секс. Вподобання і поради
BrandДата: Чт, 26.08.10, 11:40 | Повідомлення # 121
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Mysterio)
бо в іншому разі ти просто не зможеш їх розірвати

А ось тут я з тобою не погоджусь. Провірено на власному досвіді, поламати можна все що завгодно якщо добре постаратись. Але з іншого боку я вам не раджу так робити, бо тому дуууууже хреново :(


Йа Айтішко
 
lomza_tДата: Чт, 26.08.10, 12:31 | Повідомлення # 122
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (}{@Tske)R)
я люблю закінчувати їх на самому розпалі стосунків типу як вампір випю крові но не до кінця...

Не повіриш - я теж! Мені якось стає нудно, нецікаво, пропадає всяке бажання щось робити заради цих стосунків... Але я тільки раз пожаліла про свою пофігістичну поведінку, а всі інші рази було якось поф, навіть коли багато часу пройшло, і я зрозуміла, що все зруйнувала.
Quote (Mysterio)
він або білий або чорний (тобто або чудовий або стрьомний). тому якщо він жахливий і спроби його змінити ні до чого не приводять то ці стосунки нічого не варті

А я не згідна. Чому не може бути якогось такого посереднього ???
Quote (Mysterio)
ну раз ти їх обриваєш значить це не ті стосунки до яких ти прагнеш

може бути. а я думаю, що виною егоїстичність і "дитячість". любити не кожен вміє.



 
GestiaДата: Чт, 26.08.10, 13:09 | Повідомлення # 123
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (}{@Tske)R)
Я тут напевно самий ідеальний буду... тому що я рідко доводжу стосінки до сексу... я люблю закінчувати їх на самому розпалі стосунків типу як вампір випю крові но не до кінця... :)

Не хочу тебя расстраивать но тут скорее неидеальный =)
Люди которые не доводят отношений до чего то большего чем пара свиданий, просто не умеют строить отношения, в чем ни себе, ни другим не признаются. Как сказал Мистерио, не хотят, но обычно не желание идет от боязни отношений или еще каких либо причин.

Quote (nastinka)
та, зате чоловік який мав море жінок це нормально, знову ж таки жінка утискається в правах.

Вот меня тоже всегда бесило, что если у женщины было 10 парней то она шлюха, а как парень так мачо. Шовинизм процветает.

Ну а на счет секса до свадьбы. Я считаю, что тут человек должен вести себя, так как ему комфортно. Кому то секс нужен как кислород, а кто то чтит традиции и ни ни до свадьбы. Если вам так хорошо и ниче больше не надо, то в чем проблема то?


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
MysterioДата: Чт, 26.08.10, 23:14 | Повідомлення # 124
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Quote (lomza_t)
А я не згідна. Чому не може бути якогось такого посереднього ???

тому що нема гарячого морозу і холодної спеки...
true sex - пристрасть, задоволення, енергія, відкритість і відчуття єдиності, а якщо в ньому відсутня хоч одна з цих речей, то це для мене "половой контакт с представителем противоположного пола с целью удовлетворения спермотоксикоза" і залишиться в мене в памяті він ненадовго (за винятками сексу в незвичних місцях, які в память врізались по інших причинах shy ). А всі випадки коли було присутнє вищеперелічене я памятаю досі так ніби це було вчора, і мені подобаються ці спогади respect
п.с. врешті-решт, я хочу мати що згадати потім, через кілька років чи десятиліть, з усмішкою і задоволенням shy :D
Quote (Gestia)
Ну а на счет секса до свадьбы. Я считаю, что тут человек должен вести себя, так как ему комфортно. Кому то секс нужен как кислород, а кто то чтит традиции и ни ни до свадьбы. Если вам так хорошо и ниче больше не надо, то в чем проблема то?

абсолютно вірно respect те саме я казав кількома постами вище ;)




Повідомлення відредагував Mysterio - Чт, 26.08.10, 23:17
 
lollaДата: Пт, 27.08.10, 22:19 | Повідомлення # 125
Перспективне
Група: Користувачі

Повідомлень: 45
Статус: Offline
Нагороди:
Quote (Mysterio)
Quote (Gestia)
Ну а на счет секса до свадьбы. Я считаю, что тут человек должен вести себя, так как ему комфортно. Кому то секс нужен как кислород, а кто то чтит традиции и ни ни до свадьбы. Если вам так хорошо и ниче больше не надо, то в чем проблема то?

абсолютно вірно respect те саме я казав кількома постами вище ;)


і як на мене це абсолютно справа кожного, це напевне не лише залежить від наших переконань, а від готовності до такого кроку та почуттів які керують нами в відповідний момент...


Жодні хитрощі не допоможуть нам довго приховувати кохання, коли воно є, як і вдавати це почуття, коли його немає.
Франсуа де Лярошфуко


Повідомлення відредагував lolla - Пт, 27.08.10, 22:20
 
alvianghontsa74Дата: Чт, 18.03.21, 23:14 | Повідомлення # 126
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Важливу роль у сексі відіграєлібідо - це статевий потяг до особи протилежної статі або сексуальне бажання. Процес, закладений еволюційним розвитком усіх живих істот на землі. У людини він істотно відрізняється від тварин, наявністю психологічної складової. Дуже часто це є першопричиною його зниження.

На першому місці завждистоять природні інстинкти, які базуються на наших п'яти органах почуттів, а їх взаємодію здійснюють гормони. І якраз гормональний рівень людини є тією базою, яка підтримує і стимулює наш статевий потяг.

Читайте докладніше, що такелібідо на цьому сайті. Там же знайдете причини йогозниження у жінок і поради, як повернути колишню палкість і бажання.


Повідомлення відредагував alvianghontsa74 - Чт, 18.03.21, 23:19
 
StTehnikДата: Вт, 23.07.24, 10:52 | Повідомлення # 127
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 9
Статус: Offline
Нагороди:
Всем привет. Недавно я наткнулся на шикарный сайт, который может по фото оголить любую девушку. Всем советую попробовать xnude https://xnudes.ai такого вы нигде не найдете. Заходите и ваша мечта увидеть свою подругу или любую девушку которую представляли обнаженной будет реализованна. Сервис работает шикарно, за небольшую плату ваши мечты сбудутся.
 
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.17.159.121
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft