Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Brand  
Секс. Вподобання і поради
GestiaДата: Чт, 08.10.09, 23:29 | Повідомлення # 31
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (kitpes)
здається тобі невезло з чоловіками

Ну э такая ситуация была один раз, в остальном не сказала бы что прям мне не везло.
Quote (andrew)
а от моя колишня дівчина легко мені відмовляла, і її по ходу нічого не мучило, так що це залежить від людини. і цьому випадку ціню спілкування, порозмовляти про це.. я би зрозумів...

Не знаю... тогда просто так произошло. Не думала что мне настолько не понравится. В другой ситуации конечно же поговорили бы и все.
Да и парни как то отказ не оч воспринимают... как мне мой бывший говорил, он сразу начинал думать что мне плохо с ним и все такое. Сложно это все...


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
BrandДата: Пт, 09.10.09, 12:16 | Повідомлення # 32
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
Да и парни как то отказ не оч воспринимают... как мне мой бывший говорил, он сразу начинал думать что мне плохо с ним и все такое. Сложно это все...

Звісно це все складно smile Але як на мене то якщо відмова є не постійною то ніяких думок не виникне. Мені наприклад теж деколи не хочеться, то чому комусь іншому мусить хотітись завжди?

На рахунок волосся то мені теж дуже подобається довге волосся.
На рахунок "молодняка" як виразився Ендрю то зараз є такі дівчатка 14и років що розвинуті набагато краще(швидше) а ніж ті котрим було 18 тоді коли і нам було 18


Йа Айтішко
 
RainДата: Пт, 09.10.09, 14:16 | Повідомлення # 33
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
що стосується молодших дівчат, Brand, то саме те, що мене приваблю в них, це не те, що вони вже добре розвинені в їхньому віці,
а те, що молодші - менші і легші, а отже, тут з'являються додаткові можливості:
можна ними крутити-вертіти як хочеш в повітрі, настоячи або висячи на дереві, тобто по суті, їх можна тримати в руках під час Цього, що , мабуть, дуже приємно...... цікаво було би спробувати...
впринципі, думаю, що хлопець має бути дуже сильний, щоб добре складену дівчину з легкістю колихати на руках півгодини...
ну і оскільки я не вважаю, що я такий вже потужний-мошьний, ..... ну і можливо з егоїзму, - легше вибрати тоненьку дівчину, ніж роками качатися...
і те, що молодші, не означає, що їх легше ... кхм-кхм.... переконати-підбити-схилити до сексу, а вони просто легші по вазі.
 
BrandДата: Пт, 09.10.09, 15:36 | Повідомлення # 34
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Rain, щось в твоїх словах є, хоча особисто в мене дівчата завжди були старші за мене ( не набагато від 2х до 0.5 року ), то можливо тому зараз я почав задумуватись на рахунок молодшої дівчини ніж я tongue

Йа Айтішко
 
andrewДата: Пт, 09.10.09, 23:54 | Повідомлення # 35
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Rain, ну я би ніколи не подумав, що дійде до цього smile аж ніяк не задумувався про це... для мене секс з коханою людиною настільки інтимний, що мені байдуже вага партнера, як би це забавно не звучало... Це політ,це миті надзвичайних відчуттів. У мене до речі немає аффекту звикання, для мене якщо людина яку я кохаю... байдуже який це раз... просто я її кохаю, і нехай увесь світ зачекає

 
RainДата: Сб, 10.10.09, 09:28 | Повідомлення # 36
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
andrew, ти мене не зрозумів або неуважно прочитав, або читав, а думав про своє.
я говорю про додаткові можливості, а ти про любов. dry
 
BrandДата: Ср, 14.10.09, 13:38 | Повідомлення # 37
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Виникло таке питання: Чи є для вас якесь слово/фраза табу?
Наприклад знаю одну дівчину яка не може сказати фразу "давай займемось сексом".


Йа Айтішко
 
GestiaДата: Ср, 14.10.09, 13:57 | Повідомлення # 38
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Честно говоря вроде и нет никаких таких слов табу, но опять же фразу давай займемся сексом я сказать не могу. Думаю большинство девушек не могут. Это уже в силу воспитания, что как бы девушка не должна вообще вот так себя вести. Стереотипы такие. И поэтому я могу намекать но прямо эту фразу сказать не могу. Стесняюсь что ли shy

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
RainДата: Ср, 14.10.09, 16:04 | Повідомлення # 39
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
сексом займатися можуть, а сказати не можуть - от біда.
може і сексом при виключеному світі займаються?
 
GestiaДата: Ср, 14.10.09, 16:40 | Повідомлення # 40
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (Rain)
сексом займатися можуть, а сказати не можуть - от біда. може і сексом при виключеному світі займаються?

Неее.... тут дело в самой фразе, ну не могу я её прото взять и сказать


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
GestiaДата: Ср, 28.10.09, 00:50 | Повідомлення # 41
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Я не давно поняла что мне в жизни не хватает секса! Что делать и как с этим бороться??? ;)

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^

Повідомлення відредагував Brand - Ср, 28.10.09, 09:52
 
MysterioДата: Ср, 28.10.09, 01:00 | Повідомлення # 42
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
мдя...по-моему ответ ещё в самому вопросе - чтобы его хватало им надо заниматься, соотвественно борись с этой проблемой с помощью регулярных занятий этим самым сексом ;)

 
andrewДата: Ср, 28.10.09, 11:50 | Повідомлення # 43
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Gestia, бухай - перший варіант. Другий - сходи в магазин інтимних причандалів, і вибери гаджет за своїм смаком. Трете (саме кончєне :) ) - знайди собі хлопця і віддавайтесь плотським втіхам.
Загалом багатьом його бракує... мені наприклад теж... декому його раз на рік вистарчає. Гормони все вирішують, в мене особисто їх через край shy


 
GestiaДата: Ср, 28.10.09, 15:12 | Повідомлення # 44
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (andrew)
Gestia, бухай - перший варіант. Другий - сходи в магазин інтимних причандалів, і вибери гаджет за своїм смаком. Трете (саме кончєне ) - знайди собі хлопця і віддавайтесь плотським втіхам.

Первые два не подходят ибо во первых не пью, а во вторых я девушка приличная. А вот нормальные парни в последнее время где то подевались, или просто мне не попадаются, я неудачница(


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^

Повідомлення відредагував Gestia - Ср, 28.10.09, 15:19
 
andrewДата: Ср, 28.10.09, 17:08 | Повідомлення # 45
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Gestia, мабуть так, якщо ти сама про себе так вважаєш. Ніщо так не важливо як самооцінка... Люби себе такою яка ти є і намагайся робити себе щохвилини кращою. І ти побачиш що навколо тебе будуть ті люди які для тебе є важливими.
А тепер про перший варіант. Невже ти дійсно зовсім не п'єш? ніхто не заставляє тебе напиватись до "умопомраченья", гарна компанія, добра випивка, розваги, і ти отримуєш своєрідний емоційний заряд, який або тобі замінить на деякий час секс, або призведе до його виникнення :)
А ще хотілось би зламати твій стереотип про сексуальні іграшки... Пристойність дівчини не вимірються тим наскільки вона досвічена в питаннях сексу, повір... А сексуальний досвід здобувається не лише кількістю сексів і кількістю партнерів. Такого роду забавки дозволяють внести свіжість в твоє інтимне життя, а ще не обовязково щоб про них хтось знав :)
А на рахунок хлопців нормальних, то їх навалом, просто дійсно ти на них не виходиш, або просто їх не помічаєш.


 
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.147.72.96
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft