Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Mysterio  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Улюблені книги :) (;))
Улюблені книги :)
avarДата: Пт, 06.03.09, 10:42 | Повідомлення # 76
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (lomza_t)
А ще здивувало, що в списку немає "Коду да Вінчі" Дена Брауна...

Мабуть тому що в список увійшли книги з високою мистецькою (художньою) цінністю, а не ті які стали популярними завдяки своїй скандальності. Крім того, для того щоб можна було оцінити книгу, вона повинна пройти випробування часом (ІМХО, Код да Вінчі її не пройде)

До книг перерахованих Ломзою і Брендом (щоб не повторятися) із цього списку можу добавити:
17. Большие надежды, Чарльз Диккенс
97. Любовь во времена холеры, Габриэль Гарсиа Маркес


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк


Повідомлення відредагував avar - Пт, 06.03.09, 10:43
 
lomza_tДата: Пт, 06.03.09, 11:47 | Повідомлення # 77
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (avar)
Любовь во времена холеры, Габриэль Гарсиа Маркес

Мммм...Я бачила фільм...НЕПЕРЕВЕРШЕНО!!!



 
MysterioДата: Сб, 07.03.09, 16:33 | Повідомлення # 78
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
з вищеперечисленого читав лише нижчеперечислене:
20. Война и мир, Лев Толстой
30. Приключения Алисы в стране чудес, Льюис Кэррол
34. Дэвид Копперфильд, Чарльз Диккенс
36. Остров сокровищ, Роберт Льюис Стивенсон
60. Преступление и наказание, Федор Достоевский
70. Повелитель мух, Уильям Голдинг (психоделічна штука ІМХО cool )
91. Крестный отец, Марио Пьюзо
101. Трое в лодке не считая собаки, Дж. К. Джером
114. Отверженные, Виктор Гюго (читав запоєм, одна з улюблених)
118. Портрет Дориана Грея, Оскар Уайльд
128. Собака Баскервиллей, Артур Конан-Дойл (не знаю чому всі вважають це кращим твором з циклу про Ш. Холмса, ІМХО там є і набагато кращі речі, наприклад Етюд в багрових тонах)
141. На Западном фронте без перемен, Эрих Мария Ремарк
149. Хозяин морей, Патрик О'Брайан
161. Моби Дик, Герман Мелвилл (дочитав до кінця лише з третього разу)
178. Лолита, Владимир Набоков (жесть smile )
180. Маленький принц, Антуан де Сент-Экзюпери
187. На игле, Ирвин Уэлш (важка книга але почитати варто)
194. Война миров, Герберт Уэллс
Здивувала відсутність признаної класики а-ля "Собор Паризької Богоматері" В.Гюго, "Марсіанських хронік" Р.Бредбері, творів А.Конан-Дойла (при всій повазі Собака Баскервілів явно не найкращий його твір), "Сільмаріліона" Дж.Р.Толкієна і багатьох інших sad
Quote (avar)
Мабуть тому що в список увійшли книги з високою мистецькою (художньою) цінністю, а не ті які стали популярними завдяки своїй скандальності.

щось я в "Коді да Вінчі" не побачив нічого аж такого скандального, і не згоджусь з твердженням що вона не пройде випробування часом.


 
avarДата: Вт, 10.03.09, 16:51 | Повідомлення # 79
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Скандальне не в книзі. Багато шуму було навколо книги. І завдяки цьому вона зараз популярна. Ще раз повторюся що це моя особиста думка. А щодо випробування часом, нажаль ми цього не дізнаємося =)

Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк
 
lomza_tДата: Нд, 19.04.09, 21:58 | Повідомлення # 80
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Дуже весела книга про Хауза Книга о Хаузе


 
BoVVeRДата: Нд, 19.04.09, 22:40 | Повідомлення # 81
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (lomza_t)
Дуже весела книга про Хауза Книга о Хаузе

просто мего!!!!3000 по 5-и бальній smile




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
lomza_tДата: Нд, 19.04.09, 22:46 | Повідомлення # 82
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Спасибі, BoVVeR. Мені теж дуже сподобалось, тому й запостила smile


 
LewДата: Нд, 19.04.09, 23:34 | Повідомлення # 83
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 269
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
дочитую останню з трьох книжок Наталки та олександра Шевченків. прекрасний симбіоз хорору і мелодрами, перший український роман в стилі "Джіало" і знову чистий хорор з містикою....love it.


 
avarДата: Пт, 24.07.09, 10:14 | Повідомлення # 84
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Переглянув тему і не знайшов згадки про Роджера Желязни. Його "Хронікі Амбера" перевернули моє ставлення до фентезі.
Також хотілося б згадати про "Таис Афінська" - істоичний роман Івана Єфремова. (Головне героїня відома грецька гетера. Також багато розповідається про Македонського)
Для поціновувачів утопій: варто почитати "Час Бика" — соціально-філософский науково-фантастичний роман Івана Єфремова (а також роман "Туманність андромеди").
Цікавим в творах Єфремова є опис жіночої краси (та і взагалі краси людини, її розуму. Навіть в певній мірі еротики (хоча сексу в СССР не було biggrin )) Незважаючи на те що він ніби то писав про комунізм Влада його не любила, тому що насправді в його творах можна знайти кілька шарів правди. Насправді головним в його творах є гуманізм і антропоцентризм


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк


Повідомлення відредагував avar - Пт, 24.07.09, 10:17
 
MysterioДата: Пт, 24.07.09, 19:05 | Повідомлення # 85
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Quote (avar)
Роджера Желязни. Його "Хронікі Амбера" перевернули моє ставлення до фентезі.

avar, опередив мене)) я лише нещодавно закінчив читати цей твір і повністю з тобою погоджуюсь smile суперово написано, відмінний сюжет, цікаві персонажі і хитро заплетена інтрига сюжету. Єдиний недостаток як на мене - на фоні початку і кінця середина трошки важкувато читається happy


 
lomza_tДата: Нд, 26.07.09, 14:32 | Повідомлення # 86
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Mysterio)
щось я в "Коді да Вінчі" не побачив нічого аж такого скандального, і не згоджусь з твердженням що вона не пройде випробування часом.

Мені "Точнка обмана" набагато більше сподобалась...Вже дослуховую (маю аудіо версію).
Jeffrey Richter - CLR via C# + до колекції улюблених книг smile



 
lomza_tДата: Сб, 15.08.09, 20:38 | Повідомлення # 87
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Недавно прочитала "Программист для преисподней" Евгения Якубовича і "Чайку по имени Джонатан Ливингстон" Ричарда Баха smile Ці дві книги створили чудове враження. Особливо остання…Вона просто неперевершена! Я б навіть сказала, що її повинен прочитати абсолютно кожен!


 
GestiaДата: Чт, 15.10.09, 02:05 | Повідомлення # 88
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Читала много всего... даже и не запомнить... Из авторов мне нравится Лукьяненко, Дяченко и Перумов. Этих авторов я прочитала по моему все романы и некоторые повести и рассказы. Ну как и многим тут мне нравится Поттериада. Одна из любимых книг "Одиннадцать минут" Пауло Коэльо. Также оч понравилась книга Эриха Марии Ремарка "Жизнь Взаймы". А ещё очень люблю произведения Льва Толстого.

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
RainДата: Чт, 15.10.09, 08:35 | Повідомлення # 89
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
я читаю в основному фентезі. улюблений автор Лукьяненко, хоч ще не всі його твори я прочитав...поки що але наразі з того, що читав, то це єдиний автор, який "бере" мене з першої сторінки! це дивно але правда - з першої сторінки! ну пише він так цікаво, що не можу відірватися.
шкода, що повільно читаю, хоч і багато - так би читав ще більше )
*
з останніх прочитаних авторів (того ж фентезі) подобалось Анджей Сапковський "Відьмак", Віталій Зиков цикл "дорога домой" крута штука - таке як я люблю.... але ще не Лукьяненко ).
*
незважаючи на те, що люблю фентезі, - я не фанат Толкієна, Пєрумова, навіть той самий Желязни не вразив мене по-справжньому.
*
останнім часом зацікавив Рей Бредбері - ще детальніше за нього візьмуся.
*
що стосується КоельЙо - то як на мене, то це все масони - масове промивання мозку - всі читають його, тіпа, "я прочитав КоельЙо і зрозумів - я такий інтелігентний і філософсько обізнаний", а потім всі одинаково думають - покоління роботів.
*
можливо як комусь сказати фразу "я хочу сексу" важко, а мене вибиває з колії фраза "шкільна програма" - як тільки хтось згадує - я відключаюсь, пам'ять стирається і я нічого з того не пам'ятаю - мабуть тому, що все було таким Г.., ще й треба було читати на силу.
 
avarДата: Чт, 15.10.09, 09:29 | Повідомлення # 90
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (Rain)
я читаю в основному фентезі. улюблений автор Лукьяненко, хоч ще не всі його твори я прочитав

Для мене теж Лукьяненко - один з улюблених авторів, прочитав практично все що зміг дістати (крім кількох останніх романів). Але я б не сказав що це фентезі. Звичайно окремі твори тягнуть на фентезі, але їх не так багато (або просто в мене розуміння поняття "фентезі" трохи інше)

Quote (Rain)
що стосується КоельЙо - то як на мене, то це все масони - масове промивання мозку - всі читають його, тіпа, "я прочитав КоельЙо і зрозумів - я такий інтелігентний і філософсько обізнаний", а потім всі одинаково думають - покоління роботів.

Свого часу прочитав кілька його творів. В принципі мені сподобалося, але я погоджуся з тим що культовим його зробили незаслужено...

Quote (Rain)
можливо як комусь сказати фразу "я хочу сексу" важко, а мене вибиває з колії фраза "шкільна програма" - як тільки хтось згадує - я відключаюсь, пам'ять стирається і я нічого з того не пам'ятаю - мабуть тому, що все було таким Г.., ще й треба було читати на силу.

Колись теж терпіти не міг шкільної програми. Що стосується української літератури, то тої самої думки притримуюся і зараз. Щодо зарубіжної л-ри - то дещо мені подобалося ще в школі. А недавно я дійшов висновку, що багато творів просто не розраховані на той вік в якому їх примушують читати. (e.g. Джанатан Свіфт писав жорстку сатиру і публіцистику, яку в шкільному віці зрозуміти важко)


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк


Повідомлення відредагував avar - Чт, 15.10.09, 09:30
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Улюблені книги :) (;))
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.15.3.154
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft