Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Mysterio  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Улюблені книги :) (;))
Улюблені книги :)
lomza_tДата: Чт, 15.10.09, 12:21 | Повідомлення # 91
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Дочитавш Намір! Любка Дереша, зрозуміла, що всі його книги чимось особливі, інші..Мене захоплює його манера написання. Тому Культ, Поклоніння ящірці, Трохи пітьми і Намір! залічаю до своїх улюблених книг. Зараз читаю Юрка Іздрика. Так як він вертить словами, мабуть ніхто не вміє...так велично описувати дрібнички. "Флешка 2GB" більше як збірник всього..."Острів КРК", "Воццек" мають більш обмежений сюжет.
А ще зараз почала читати "Wiedzmina". Вирішила читати по-польськи, бо зрештою таких виразів які там зустрічаються, неможливо перевести на інші мови..дуже багато втрачається(хто не знає пол, хай читає на рос, бо на англ жахливий переклад).

Quote (avar)
Колись теж терпіти не міг шкільної програми. Що стосується української літератури, то тої самої думки притримуюся і зараз. Щодо зарубіжної л-ри - то дещо мені подобалося ще в школі. А недавно я дійшов висновку, що багато творів просто не розраховані на той вік в якому їх примушують читати. (e.g. Джанатан Свіфт писав жорстку сатиру і публіцистику, яку в шкільному віці зрозуміти важко)

А я завжди читала, читала..усе, що було в шкільній літераурі. З зарубіжної мені багацько творів подобались. Але погоджуюсь, що деякі були не для шкільного віку. То й же ж Кафка для прикладу. З укр. літератури я б не сказала, що аж все було таким поганим.."Тарас Бульба", "Чорна Рада" мені й зараз подобаються.
Такий прикол...Подруга, яка живе в Сімферополі, каже, що в них "Гаррі Поттер" включений в програму зарубіжної літератури)) Ох, я б так хотіла в свій час happy



 
BoVVeRДата: Чт, 15.10.09, 22:52 | Повідомлення # 92
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Rain)
можливо як комусь сказати фразу "я хочу сексу" важко, а мене вибиває з колії фраза "шкільна програма" - як тільки хтось згадує - я відключаюсь, пам'ять стирається і я нічого з того не пам'ятаю - мабуть тому, що все було таким Г.., ще й треба було читати на силу.

Quote (avar)
Колись теж терпіти не міг шкільної програми. Що стосується української літератури, то тої самої думки притримуюся і зараз. Щодо зарубіжної л-ри - то дещо мені подобалося ще в школі. А недавно я дійшов висновку, що багато творів просто не розраховані на той вік в якому їх примушують читати. (e.g. Джанатан Свіфт писав жорстку сатиру і публіцистику, яку в шкільному віці зрозуміти важко)

залежить від конкретного читача...особисто мені зрозуміти більшість творів-не проблема...так,не всі вони ідеальні,і читати по-програмі бісить,але кожен в цьому може знайти щось своє...навіть українська література,яку впринципі я не вважаю такою,шоб аж-аж має певні,цікаві для кожного твори...взяти до прикладу "Червоне і Чорне"(Ф.Стендаль) та "Злочин і кара"(Достоєвський) з зарубіжної літератури...так,не всім школярам їх легко читати,а ще важче зрозуміти,але це мабуть одні з моїх улюблених творів...якщо взяти більш сучасну літературу,то останнє з того,що мені справді дуже сподобалося і вразило - це "Одиночество в сети"(Януш Леон Вишневський)...так романтика,але кожному своє,а по-друге твір справді цікавий...якщо ж брати Українську літературу,то Гоголь мені здається точно не поставив пляму на ній "Тарасом Бульбою"...а що вже казати про "Тигроловів"?!Погоджусь,що Барка важкий і в читанні і в сприйнятті...але від того його новела "Жовтий князь" не стає менш цікавою,принаймні для мене...тому не вважаю ш/п цілком безглуздою...




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
GestiaДата: Пт, 16.10.09, 09:56 | Повідомлення # 93
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
залежить від конкретного читача...особисто мені зрозуміти більшість творів-не проблема...так,не всі вони ідеальні,і читати по-програмі бісить,але кожен в цьому може знайти щось своє...навіть українська література,яку впринципі я не вважаю такою,шоб аж-аж має певні,цікаві для кожного твори...взяти до прикладу "Червоне і Чорне"(Ф.Стендаль) та "Злочин і кара"(Достоєвський) з зарубіжної літератури...так,не всім школярам їх легко читати,а ще важче зрозуміти,але це мабуть одні з моїх улюблених творів...якщо взяти більш сучасну літературу,то останнє з того,що мені справді дуже сподобалося і вразило - це "Одиночество в сети"(Януш Леон Вишневський)...так романтика,але кожному своє,а по-друге твір справді цікавий...якщо ж брати Українську літературу,то Гоголь мені здається точно не поставив пляму на ній "Тарасом Бульбою"...а що вже казати про "Тигроловів"?!Погоджусь,що Барка важкий і в читанні і в сприйнятті...але від того його новела "Жовтий князь" не стає менш цікавою,принаймні для мене...тому не вважаю ш/п цілком безглуздою...

Ну у Достоевского оч сильные вещи... Преступление и нказание само собой... Жизненная книга и заставляет осознать некоторые вещи. Одиночество в сети тоже сильно, но под конец уже устаешь от такого количества романтики, слез и розовых соплей. Да и какой бы драматичный конец там не был, все равно ну не бывает такого в жизни.


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
avarДата: Пт, 16.10.09, 10:20 | Повідомлення # 94
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
взяти до прикладу "Червоне і Чорне"(Ф.Стендаль) та "Злочин і кара"(Достоєвський) з зарубіжної літератури...так,не всім школярам їх легко читати,а ще важче зрозуміти,але це мабуть одні з моїх улюблених творів

Quote (BoVVeR)
Погоджусь,що Барка важкий і в читанні і в сприйнятті...але від того його новела "Жовтий князь" не стає менш цікавою,принаймні для мене...тому не вважаю ш/п цілком безглуздою...

Ти мене мабуть не зовсім вірно зрозумів. Я не говорив про твори які важко читати. Те що ти перерахував читаєтся важко, але дійсно є цікавими і достатньо легкими для розуміння. Вони достатньо однозначні і сприймаються однаково в будь якому віці.
Я говорив про твори, які важко зрозуміти (а точніше важко зрозуміти правильно) не маючи значного життєвого досвіду. Як на мене в шкільному віці "маленький принц" Екзюпері сприймався як казка. Це чудовий твір який подобається читачам будь-якого віку, але сприймається по різному.

Quote (BoVVeR)
залежить від конкретного читача...

Так залежить. Якщо дитина в 13-15 років цікавиться політикою, релігією, економікою, філософією, має життєвий досвід, знає що таке кохання, вірність, зрада тоді зрозуміти такі твори їй не проблема. Я не даремно раніше приводив приклад ДЖОНАТАНА СВІФТА - читається він легко, а от зрозуміти його можна по різному. Якщо ти, читаючи його в шкільному віці, зрозумів чому його твори були колись під забороною - то я можу тобі лише позаздрити book

А найлільше мене вбивало в шкільній програмі не те що казали що саме читати, а те що мені вказували як це розуміти. Яка мораль? Чи негативний персонаж? Наскільки? Тому на уроці між мною і більшістю класу на чолі з вчителькою постійно виникали дискусії shy


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк


Повідомлення відредагував avar - Пт, 16.10.09, 10:29
 
BoVVeRДата: Пт, 16.10.09, 11:09 | Повідомлення # 95
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
Одиночество в сети тоже сильно, но под конец уже устаешь от такого количества романтики, слез и розовых соплей. Да и какой бы драматичный конец там не был, все равно ну не бывает такого в жизни.

хм...а вот тут бы поспорил...очень редко,но всё таки бывает smile
Quote (avar)
Ти мене мабуть не зовсім вірно зрозумів. Я не говорив про твори які важко читати. Те що ти перерахував читаєтся важко, але дійсно є цікавими і достатньо легкими для розуміння. Вони достатньо однозначні і сприймаються однаково в будь якому віці.
Я говорив про твори, які важко зрозуміти (а точніше важко зрозуміти правильно) не маючи значного життєвого досвіду. Як на мене в шкільному віці "маленький принц" Екзюпері сприймався як казка. Це чудовий твір який подобається читачам будь-якого віку, але сприймається по різному.

ну тоді сорі,дійсно не зовсім зрозумів...і згодний на рахунок Екзюпері...
Quote (avar)
А найлільше мене вбивало в шкільній програмі не те що казали що саме читати, а те що мені вказували як це розуміти. Яка мораль? Чи негативний персонаж? Наскільки? Тому на уроці між мною і більшістю класу на чолі з вчителькою постійно виникали дискусії shy

шо правда то правда...сам цього ніколи не розумів...взяти до прикладу вірші...невже кожен не може побачити в цьому щось своє?чому потрібно бачити те,що говорять?якщо в мене інший погляд на це,то чому я одразу неправий?лірика розуміється кожним по свому і ,як на мене,не можна узагальнювати для всіх якесь одне з цих розумінь.те саме стосується і творів...




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
GestiaДата: Пт, 16.10.09, 11:13 | Повідомлення # 96
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
хм...а вот тут бы поспорил...очень редко,но всё таки бывает smile

Ну да... та часть там де один из них умирает или они в печали расстаются, вот то точно бывает)


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
BoVVeRДата: Пт, 16.10.09, 11:17 | Повідомлення # 97
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
Ну да... та часть там де один из них умирает или они в печали расстаются, вот то точно бывает)

нееее)) ты неправильно поняла)) я как нибудь расскажу)))




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
GestiaДата: Пт, 16.10.09, 11:19 | Повідомлення # 98
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
нееее)) ты неправильно поняла)) я как нибудь расскажу)))

ну напиши в лс, мб тогда начнут верить в то что сказки вполне реальны)


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
lomza_tДата: Пт, 16.10.09, 15:15 | Повідомлення # 99
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (avar)
А найлільше мене вбивало в шкільній програмі не те що казали що саме читати, а те що мені вказували як це розуміти. Яка мораль? Чи негативний персонаж? Наскільки? Тому на уроці між мною і більшістю класу на чолі з вчителькою постійно виникали дискусії

А в мене була дуже хороша вчителька зарубіжної літератури. Кожен говорив те, що йому приходило на думку при прочитанні якого-небудь твору.. Нам не нав"язували свою думку. От на укр літературі так, там був певний натиск, але не на зарубіжній smile



 
avarДата: Ср, 17.03.10, 13:43 | Повідомлення # 100
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Поспішаю поділитися враженнями від кількох недавно прочитаних книг:
- 451 за Фаренгейтом (Рей Бредбері) - роман-антиутопія про суспільсто недумаючих споживачів, в якому немає місця для індивідуальності і вланої думки
- Иной среди Иных (Виталий Каплан) - повість, що є доповненням до "світу дозорів". Історія про людину (точніше "Иного"), яка через свої релігійні переконання відмовляється мати щось спільне з жодним Дозором
- Метро 2034 (Дмитрий Глуховский) (продовження Метро 2033) - постапокаліптична фантастика. Мені сподобалося більше ніж перша частина. (цікавих думок більше) а також "Конец дороги".


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк


Повідомлення відредагував avar - Ср, 17.03.10, 13:45
 
nastinkaДата: Чт, 18.03.10, 01:01 | Повідомлення # 101
Говорун
Група: Модератори

Повідомлень: 78
Статус: Offline
Нагороди:
люблю Пєлєвіна. Числа

мені плювати, що ви про мене думаєте..тому що я про вас, взагалі не думаю.
Коко Шанель
 
avarДата: Чт, 18.03.10, 07:53 | Повідомлення # 102
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
nastinka, Пєлєвін це круто... Давно правда його читав. Пам"ятаю що сподобалася "Жовта стріла" (такий Дзен-буддизм...) "Покоління Пі", "ОМОН Ра" і "Числа". Ще кілька цікавих маленьких оповіданнячок. Але чогось зараз мене на таку л-ру не дуже тягне =( Вже купу часу відкладаю прочитання "Чапаєв і пустота".

Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк
 
nastinkaДата: Чт, 18.03.10, 18:19 | Повідомлення # 103
Говорун
Група: Модератори

Повідомлень: 78
Статус: Offline
Нагороди:
зараз є нова його книга "Т" - кажуть непогана, я вже буду скоро топати в книжковий магазин за нею :)

мені плювати, що ви про мене думаєте..тому що я про вас, взагалі не думаю.
Коко Шанель
 
lomza_tДата: Чт, 10.06.10, 19:38 | Повідомлення # 104
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (avar)
- 451 за Фаренгейтом (Рей Бредбері) - роман-антиутопія про суспільсто недумаючих споживачів, в якому немає місця для індивідуальності і вланої думки

Хотіла ще якось давно прочитати. Рекомендуєш ? :)
Quote (avar)
- Метро 2034 (Дмитрий Глуховский) (продовження Метро 2033) - постапокаліптична фантастика. Мені сподобалося більше ніж перша частина.

Ого-го! Я поки що під враженнями від першої і почувши досить багато критики в сторону 2034, вирішила, не читати, хоча б зараз, коли надто багато приємних асоціацій з Метро 2033. Але після твоїх слів я зацікавилась. Мабуть-таки найближчим часом почитаю ;)



 
GestiaДата: Пт, 11.06.10, 16:24 | Повідомлення # 105
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Наверное странно прозвучит, но мне понравилась "Гостья" Стефани Майер. Да, именно той Майер, которая написала сумеречную сагу.
Брала читать из любопытства, а потом как втянулась...) Книга, на удивление достаточно "умная" и интересная. Показывает как бывает сложно определить, что хорошо, а что плохо и, как непросто найти свое место под солнцем. Что еще понравилось, так это динамичность развития сюжета. В отличии от сумерек, не читаешь целые главы о переживаниях главной героини, когда это все можно было записать в пару абзацев. И при всем этом, книга читается достаточно легко.


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Улюблені книги :) (;))
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.137.172.68
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft