Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Mysterio  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Монолог жены погибшего на тушении АЭС пожарника
Монолог жены погибшего на тушении АЭС пожарника
GestiaДата: Чт, 21.01.10, 13:10 | Повідомлення # 46
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Она в здравом уме была со своим мужем, а не наносила вред ребенку. Ты так говоришь как будто она специально хотела от него избавится. А про то насколько радиация вредна она уже просто не знала. Что я писала вообщемто уже несколько раз. Это сейчас мы знаем, что такое количество радиации смертельно и ведет к мутациям, болезням и т д. А она именно этого не знала. Поэтому ты не можешь её судить опираясь на свои современные знания.

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
avarДата: Чт, 21.01.10, 15:58 | Повідомлення # 47
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
Теперь берём простую, элементарную цепочку: её не пустят к мужу, если она беременна. Она это понимала, поэтому соврала. Следовательно она в здравом уме нанесла вред ребёнку(ну может уже не в здравом, но хз.).


Ніхто незнає що творилося в неї в голові і чи знала чи незнала вона про небезпеку. Вона могла подумати що не пускають вагітних бо там видовище не для слабонервних. (на деякі фільми вхід вагітним не рекомендовано, але це не означає що там радіація, чи інша пряма небезпека для дитини)

Quote (BoVVeR)
Читай внимательней свою же статью

Якщо читати її уважно то можна помітити що вона чекала народження здорової дитини. Звідси висновок - вона не усвідомлювала всієї небезпеки.

І нарешті, про наслідки незнала не лише вона, а й чоловік, який дозволив їй проводити стільки часу з ним. А це ще раз підтверджує що населення не знало про небезпеку радіації


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк
 
BoVVeRДата: Чт, 21.01.10, 16:31 | Повідомлення # 48
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (avar)
Ніхто незнає що творилося в неї в голові і чи знала чи незнала вона про небезпеку. Вона могла подумати що не пускають вагітних бо там видовище не для слабонервних. (на деякі фільми вхід вагітним не рекомендовано, але це не означає що там радіація, чи інша пряма небезпека для дитини)

Я вважаю, що мені небезпечно знаходитись на вулиці, бо я хворий і можуть з'явитись ускладнення. Але ше може впасти метеорит, початись кислотний дощ, або теракт.
Це аналог до твоїх слів.
Quote (avar)
Якщо читати її уважно то можна помітити що вона чекала народження здорової дитини. Звідси висновок - вона не усвідомлювала всієї небезпеки.

І нарешті, про наслідки незнала не лише вона, а й чоловік, який дозволив їй проводити стільки часу з ним. А це ще раз підтверджує що населення не знало про небезпеку радіації


При чому тут знало населення чи ні, якщо їм про це ГОВОРИЛИ! Ну блін, ви не уважно читаєте, чи що?




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
GestiaДата: Чт, 21.01.10, 16:44 | Повідомлення # 49
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)

При чому тут знало населення чи ні, якщо їм про це ГОВОРИЛИ! Ну блін, ви не уважно читаєте, чи що?

Им не говорили насколько это опасно...


Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
BoVVeRДата: Чт, 21.01.10, 17:01 | Повідомлення # 50
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
О мать моя Мияви...они бы наверное уран жрали, есил бы им не говорили, что это опасно? ==" Блин, не переходите порог маразма...



что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
avarДата: Чт, 21.01.10, 17:36 | Повідомлення # 51
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
Це аналог до твоїх слів

Це абсолютно не аналог. Незнаю як їх треба читати щоб так зрозуміти. Я лише говорив, що якщо жінку питають чи вона вагітна, перед тим як туди пустити - це абсолютно не означає що там смерельна небезпека для неї і дитини.

Quote (BoVVeR)
Ну блін, ви не уважно читаєте, чи що?

Читаємо всі уважно. Аналізуємо по різному

Quote (BoVVeR)
О мать моя Мияви...они бы наверное уран жрали, есил бы им не говорили, что это опасно?

Років 20-30 назад всі рослини в полі посипали дустом, який зберігається в землі десятиліттями... Так що тепер звинувачувати всіх наших предків що вони тупі і не думали що роблять... І що незнання законів не звільняє від відповідальності


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк


Повідомлення відредагував avar - Чт, 21.01.10, 17:39
 
BoVVeRДата: Чт, 21.01.10, 18:10 | Повідомлення # 52
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (avar)

Це абсолютно не аналог. Незнаю як їх треба читати щоб так зрозуміти. Я лише говорив, що якщо жінку питають чи вона вагітна, перед тим як туди пустити - це абсолютно не означає що там смерельна небезпека для неї і дитини.

Це аналог, бо далеко не факт, що на мене впаде метеорит. Але досить серйозна можливість, що у мене будуть ускладнення.
Quote (avar)
Років 20-30 назад всі рослини в полі посипали дустом, який зберігається в землі десятиліттями... Так що тепер звинувачувати всіх наших предків що вони тупі і не думали що роблять... І що незнання законів не звільняє від відповідальності

Це різні речі. Людина мала поняття і уявлення про можливу шкоду саме для дитини.


Особисто мене задрало топтатись на одному місці, тому попрошу якихось цікавіших доводів, або розуміння, або просто забити, бо ця суперечка ні до чого не призведе.




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
avarДата: Чт, 21.01.10, 18:27 | Повідомлення # 53
Невгамовне
Група: Модератори

Повідомлень: 180
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
Особисто мене задрало топтатись на одному місці, тому попрошу якихось цікавіших доводів, або розуміння, або просто забити, бо ця суперечка ні до чого не призведе.

Як на мене аргументів було надано достатньо, а розуміння хочуть всі. Думаю, що скільки б доказів тут не було надано, нікого це не переконає.

А тому пропоную залишити бідну жінку в спокої і бажаю всім, щоб ні пере ким не вставав такий вибір...


Ви6АчТЕ зА НерІвНИй ПоЧЧеРк
 
mihail_miheshinДата: Нд, 16.06.19, 12:16 | Повідомлення # 54
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Впечатляет...
 
oleg_petermanДата: Ср, 12.02.20, 09:41 | Повідомлення # 55
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 9
Статус: Offline
Нагороди:
тяжелый рассказ конечно
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Монолог жены погибшего на тушении АЭС пожарника
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.19.31.73
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft