Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: andrew  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Залізо » Зовнішні харди (без них - нікуди))
Зовнішні харди
Якої фірми ваш HDD ?
1.Prestigio[ 1 ][14.29%]
2.Transcend[ 0 ][0.00%]
3.Verbatim[ 0 ][0.00%]
4.Western Digital[ 2 ][28.57%]
5.Hitachi[ 1 ][14.29%]
6.Samsung[ 2 ][28.57%]
7.A-Data[ 0 ][0.00%]
8.ASUS[ 0 ][0.00%]
9.Seagate[ 1 ][14.29%]
10.інше[ 1 ][14.29%]
Усього відповідей: 7
lomza_tДата: Вт, 20.07.10, 17:44 | Повідомлення # 1
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Якщо подумати, то ще кілька років тому зовнішні харди були в новинку. Мало у кого вони були, та й частіше за все - на 3.5", а якщо й на 2.5", то на 120 ГБ, максимум - 250ГБ. Зараз ситуація набагато краща: ціни впали до прийнятних, а об'єми даних збільшились. Що ж до габаритів, то вони теж стали менше, що не може не тішити.

Років 3 назад придбала WD MyBook на 1 ТБ. Думала, надовго. Ага, звичайно! 2\3 зайнятно, та й завеликий він носити з собою, плюс блок живлення... Так, як часто подорожую, задумалась над покупкою компактного 2.5" харда. Після статті в ДПК (№7(139) июль 2010) про Портативні HDD, впав мені в око ASUS Leather External HDD. Мабуть, в найближчий час придбаю)

------------------------------------

У кого є які харди ? Як довго ? Чи задоволені ви ними ? :)



 
BrandДата: Вт, 20.07.10, 18:33 | Повідомлення # 2
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Виникло питання, чим можна забити "флешку" на 1ТБ? Та і для яких цілей така може знадобитись?

Йа Айтішко
 
lomza_tДата: Вт, 20.07.10, 19:09 | Повідомлення # 3
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
В основному - фільмами, які качаю чуть не кожен день + друзі-кіномани діляться. Музики є на 50 Гіг мінімум, + проги, ісошки, та й якось набралось. Іноді сама дивуюсь, скільки всього))


 
MysterioДата: Вт, 20.07.10, 22:16 | Повідомлення # 4
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Brand, "хард на 1Тб" це тільки звучить страшно)) я колись думав що 500гб це пстц, поки не позичив в Бовера на пару тижнів його хард)) забив його на фул менш ніж за тиждень і прозрів наскіки мало туди влазить. Теж планую з часом до ноута прибарахлитись зовнішнім HDD, і менш ніж 500Гб навіть не розраховую, бо в іншому випадку пропадає смисл покупки.

 
BoVVeRДата: Вт, 20.07.10, 23:58 | Повідомлення # 5
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Маю Гнусмас в окремуму корпусі. 3,5", в окремому корпусі, плюс охолодження. Корпус з блоком живлення, дуже не походиш, але так як потреба не щоденна, то можна і помучитись раз в два-три місяці. Потрібна штука, при тому, як сказав Mysterio, не менше, як на 500Гб.



что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
BrandДата: Ср, 21.07.10, 12:21 | Повідомлення # 6
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Я мав на увазі що можна спокійно записувати на диски і мати все гарненько по сортоване, на відміну від харда на якому чорт ногу зламає. Для стаціонарного Харда дійсно чим більше тим краще.
З.І. А флешки як на мене 16ГБ достатньо.


Йа Айтішко

Повідомлення відредагував Brand - Ср, 21.07.10, 12:22
 
andrewДата: Ср, 21.07.10, 19:03 | Повідомлення # 7
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Як же я давно сам не писав на своєму форумі).
Почнем з самої теми... Особисто я прийшов до такого моменту, що розумію, що мені не потрібен зовнішній гард для перенесення інформації... Торенти, файлообмінники і інші файлові ресурси в інтернеті призвели до того, що якщо у мого сусіда вже щось є, то мені простіше не до нього сходити, а завантажити з нету :). Отже моя потреба в зовнішньому гарді - це домашній файл сервер! На ньому я би хотів тримати фільми, образи тощо... А операційка і різна дрібнота може бути і на стаціонарному гарді, розміри якого, на мою думку, можуть бути і невеликими.
Я нещодавно загорівся вищезгаданим Western Digital MyBook Essentials на 1ТБайт. Вподобав собі зовнішній вигляд:), так як по параметрам вони всі приблизно одинакові. Але вчора-сьогодні начитавшись відгуків від користувачів даного сабжу, прийшов до висновку, що це не мій варіант. Пластиковий глянцевий корпус має два недоліки: перший - він сприятливий до подряпин і відбитків пальців, другий - він погано гасить вібрацію гарда, а отже не тихий (маю бзік на шумності обладнання). Всередині встановлений гард на 7200 оборотів, а я прекрасно знаю його шумність та вібрацію по столу, коли він в зовнішній кишені...
Після цього вирішив приділити увагу іншому сабжу від цієї ж фірми, а саме Western Digital MyPassport Elite. Це 2.5''-дюймовий гард, до 640ГБайт обємом. Шумність на прекрасному рівні, крім того його легко переносити, а сам він елегантно ставиться в настільну док-станцію. Єдине, що ціна виросла в півтора рази, та 5400 оборотів замість 7200. І тут виникла наступна думка, якщо він буди використовуватись як носій, підключений через USB, то чи потрібно йому 7200 оборотів :), якщо теоретичний поріг ЮСБі 60МБайт в секунду, а на практиці як правило не більше 20МБайт. Тому наразі був обраний третій варіант...
Третій варіант, це пуста зовнішня кишеня, яку я колись придбав... до неї буде куплений тихий і енергоекономний Western Digital Caviar Green обємом 1ТБ-1.5ТБ... отакі мої думки на рахунок цього :)


 
LewДата: Пн, 09.08.10, 00:19 | Повідомлення # 8
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 269
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
я в зовнішніх хардах не дуже розбираюсь, проте в andrew бачив девайс, що будь-який sata хард на USB переводить. не портативно, але дешево =)
як на мене, то я ніколи не сумнівався в своєму зовнішньому харді. у мене iPod 5 gen., зараз його вже називають classic. =) коли я його купував в далекому 2006, 60 GB (а був тоді ще на 80 GB) було аж забагато. Я міг прийти до друга з інтернетом і списати всі фільми за раз. Це було щось =)
Але навіть зараз я думаю, що викладати гроші на 160 GB хард + чудовий, якщо не найкращий, MP3 плеєр це дуже вигідно. Ці речі дуже надійні - ось все 4 роки і ніяких проблем. Жодного разу не був в сервісі. respect



 
elleequip00Дата: Чт, 04.11.21, 09:19 | Повідомлення # 9
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 2
Статус: Offline
Нагороди:
Отлично Спасибо за помощь
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Залізо » Зовнішні харди (без них - нікуди))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.81.165.210
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft