Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Brand  
Конференція » БАЛАЧКА » Серйозні розмови » Стоматология
Стоматология
vladislavakovlev21Дата: Чт, 24.09.20, 15:51 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 10
Статус: Offline
Нагороди:
Ось хороша стоматологія в Одесі стоматологічна клініка Київ http://32-pearls.com/у них досвідчені фахівці і часто діють різноманітні знижки на стоматологічні услугі.Всю необхідну інформацію знайдете на сайті.

Повідомлення відредагував vladislavakovlev21 - Чт, 24.09.20, 15:53
 
mary189Дата: Ср, 09.12.20, 11:34 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 6
Статус: Offline
Нагороди:
Я был в https://acoola.ua/services/parodontologiya/  известная клиника. Если вам интересно, то пройдите по ссылке и это будет их сайт, где есть вся подробная информация об этой стоматологии. Мне нравится там лечить зубы - не больно и быстро, на современном оборудовании и с хорошим обезболивающим.
 
kurumikurumi333Дата: Ср, 07.09.22, 12:07 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 14
Статус: Offline
Нагороди:
Стоматологическая клиника https://sopranodental.com/services/implantatsiia-zubiv располагает широким спектром стоматологических услуг, а именно: художественная реставрация зубов, эндодонтическое лечение, профессиональная гигиена полости рта. Услуги медицинского центра помогут справиться с различными заболеваниями полости рта и придадут любой улыбке здоровый и сияющий вид, а доступность цен сможет удивить каждого клиента. Диагностика в стоматологии — это одна с самых важных процедур, и ее выполнение просто необходимо в обязательном порядке перед началом лечения полости рта и зубов. Диагностика и контроль лечения зубов в стоматологической клинике проводится только на современном оборудовании. Опытные и ответственные доктора подберут именно те методы, которые будут самыми эффективными в конкретной ситуации и не навредят организму пациента.
 
alex85udalovДата: Вт, 31.01.23, 18:24 | Повідомлення # 4
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 14
Статус: Offline
Нагороди:
Досить буде корисно розширити тему перевіреними клініками, в яких зуби лікують ефективно і надійно. Звичайно, без болю лікування на даний момент більше приваблює, як і стоматологія Івано-Франківська, де був постійним клієнтом і отримав позитивний досвід. Окремо виокремлю обладнання та матеріали, якісні та сучасні, а гарантії надали високі на лікування зубів, хоча заплатив небагато.
 
larlauvsnordar56Дата: Ср, 19.07.23, 14:08 | Повідомлення # 5
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 7
Статус: Offline
Нагороди:
Хочу поділитися своїм відгуком про стоматологічну клініку HARMONY у Києві. Якість роботи фахівців тут на найвищому рівні. Я звернулася з проблемою і отримала детальну консультацію, де був зроблений акцент на можливих рішеннях і запропонована оптимальна ціна. Для мене важливо було, щоб усі необхідні послуги були доступні в одному місці, і саме це я знайшла тут, у стоматологічна клініка HARMONY. Лікарі тут мають величезний досвід і пропонують широкий спектр послуг з використанням передових технологій. Рекомендую цю клініку всім.
 
Конференція » БАЛАЧКА » Серйозні розмови » Стоматология
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 18.118.227.69
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft