Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Brand  
Конференція » БАЛАЧКА » Серйозні розмови » Вибір безперебійника
Вибір безперебійника
alinagershikДата: Вт, 24.01.23, 16:47 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Доброго дня. Хто з вас недавно вибирав безперебійник? Порадьте торгову марку і можливо навіть модель.. Де краще вибирати таке обладнання? Що порадите мати на увазі при виборі безперебійника?
 
rozhkov-dmitroДата: Вт, 24.01.23, 17:01 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Добрий день. На яку суму розраховуєте при виборі джерела безперебійного живлення? Я купив собі ще в минулому році таку штуку, зараз не шкодую, адже перебої з електрикою зараз дуже часті і вважаю, що для техніки треба таку перестраховку мати.
 
alinagershikДата: Вт, 24.01.23, 17:07 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Цитата rozhkov-dmitro ()
Добрий день. На яку суму розраховуєте при виборі джерела безперебійного живлення? Я купив собі ще в минулому році таку штуку, зараз не шкодую, адже перебої з електрикою зараз дуже часті і вважаю, що для техніки треба таку перестраховку мати.

Дякую за відповідь. Я розраховую вкластись у 7000 гривень максимально. Ви якого бренду обладнання вибрали? На що мені взагалі треба звертати увагу, коли вибираю? Можливо поділитесь досвідом…
 
misterbicipsДата: Вт, 24.01.23, 17:16 | Повідомлення # 4
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 16
Статус: Offline
Нагороди:
Щодо порад вибору безперебійника. Потужність будь-якого безперебійника повинна бути на 20-30% вища за сумарну потужність всіх девайсів та приладів, котрі підклютимуться до нього. Даний запас необхідний, для того, щоб UPS міг впоратись із підтримкою працездатності та точно убезпечив від перевантажень, що виникають в електромережі.
При виборі безперебійника https://allo.ua/ua/istochniki-besperebojnogo-pitanija/ саме цей момент має бути найважливішим.  Ціна найбільше залежить від ємності. Від цього показника залежить автономний час роботи обладнання, в разі аварійного відключення.
 
Конференція » БАЛАЧКА » Серйозні розмови » Вибір безперебійника
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.94.102.228
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft