Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференція » БАЛАЧКА » Kомп'ютернi заходи, виставки тощо » Потрібна порада (Чи є серед нас художники?)
Потрібна порада
AmericaДата: Вт, 07.12.21, 23:46 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Доброго вечора! Ми з донькою декілька тижнів тому потрапили на одну дуже цікаву виставку картин у Києві, після якої моя дитина дуже вдарилась у мистецтво і вже навіть закінчила декілька художніх робіт.  В основному  - це ляпання фарбою в усі боки, в очікуванні, котре із них втілить випадково якийсь художній образ :)) (Саме на таку виставку ми і потрапили, щоб ви розуміли суть). Отож, часу потрібно було небагато і свої "шеедеври" вона вже гордо демонструє усім друзям :). Але мені наразі прийшло на думку таке саме продовження ідеї і я хочу спробувати вкласти далі ці роботи у підрамник. 
Трохи дивилися з нею в інтернеті, як це має робитись, але маю певний сумнів, що з першого разу вийде виконати усе як треба... Та це вже питання часу. 
Наразі стоїть питання - де у Києві можна придбати якісні та гарні рамки, щоб можна було вже на максимум прикрасити це діло...? :)
 
dornf4244Дата: Чт, 16.12.21, 15:21 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 6
Статус: Offline
Нагороди:
Доброго дня! Є багетна майстерня непогана на Еспланадній (Черепанова гора) - http://bagetmaster.com.ua/ ось до них можете звернутися з цим питанням
 
AmericaДата: Вт, 21.12.21, 09:49 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата dornf4244 ()
Доброго дня! Є багетна майстерня непогана на Еспланадній (Черепанова гора) - http://bagetmaster.com.ua/ ось до них можете звернутися з цим питанням

Дуже гарно Вам вдячна!
 
oleg2806myrДата: Пн, 27.12.21, 17:54 | Повідомлення # 4
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Доброго дня, цікавить художня школа для дитини. Допоможіть
 
dytsvitcomДата: Пт, 04.02.22, 21:21 | Повідомлення # 5
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 1
Статус: Offline
Нагороди:
Маю знайомого художника. можу порадити.
 
sfadeev789Дата: Ср, 12.04.23, 21:56 | Повідомлення # 6
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 20
Статус: Offline
Нагороди:
Если вы увлекаетесь искусством, то обязательно загляните на сайт kyiv.gallery. Там представлены лучшие работы украинских художников и скульпторов. Украинские художники сейчас на каком то космическом уровне, очень крутіе работы у них
 
loras7859Дата: Чт, 12.10.23, 09:16 | Повідомлення # 7
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 6
Статус: Offline
Нагороди:
Does nitazoxanide cause diarrhea?

publicpill
 
Конференція » БАЛАЧКА » Kомп'ютернi заходи, виставки тощо » Потрібна порада (Чи є серед нас художники?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 44.223.31.148
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft