Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференція » БАЛАЧКА » Просто флуд » Хочу квартиру в столице
Хочу квартиру в столице
sfadeev789Дата: Ср, 14.04.21, 12:53 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 20
Статус: Offline
Нагороди:
Привет! Есть огромное желание купить квартиру в Киеве. Кто знает, какие там новостройки уже сдаются?
 
mariboborisgdДата: Ср, 14.04.21, 13:21 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 20
Статус: Offline
Нагороди:
Здравствуйте! Много где уже сдаются, нужно конкретнее знать, какой Вас район интересует, правая сторона реки или левая. Смотрите, есть готовые квартиры, квартиры с ремонтом, причем, неплохим в ЖК "Нивки-"Парк". Комплекс недавно вроде начал сдаваться, точно не скажу, но жилье там хорошее. Я была у знакомой в гостях, очень планировка понравилась.
 
fazaДата: Пт, 30.07.21, 16:17 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Цитата mariboborisgd ()
Привет! Есть огромное желание купить квартиру в Киеве. Кто знает, какие там новостройки уже сдаются?
Новостроек по городу много. Вам надо самим поездить, посмотреть в живую. Только помните, что надо ещё оставить денег и на ремонт.

Додано (30.07.21, 16:22)
---------------------------------------------

Цитата faza ()
Новостроек по городу много. Вам надо самим поездить, посмотреть в живую. Только помните, что надо ещё оставить денег и на ремонт.
Правильно подметили, а то люди потратят все деньги на покупку квартиры, а на ремонт не остаётся. А ведь надо как минимум сделать отделку, покрасить стены с потолком, положить доску паркетную , поставить сантехнику. На это всё, стоит отложить денег.
 
feelkomisДата: Чт, 30.09.21, 14:15 | Повідомлення # 4
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 2
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата sfadeev789 ()
Привет! Есть огромное желание купить квартиру в Киеве. Кто знает, какие там новостройки уже сдаются?
Новостроек там много. Главное о безопасности позаботиться.
 
fazaДата: Чт, 30.09.21, 14:16 | Повідомлення # 5
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Цитата feelkomis ()
Новостроек там много. Главное о безопасности позаботиться.
Про безопасность согласна..
 
koneevamДата: Чт, 30.09.21, 14:25 | Повідомлення # 6
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Цитата feelkomis ()
Новостроек там много. Главное о безопасности позаботиться.
Хотите обезопасить свою квартиру купите видеодомофон . Он позволит точно знать, кто к вам пришёл в гости. А то знаете сколько таких ситуаций, когда представляются одним человеком, а за дверью стоит другой.
 
angeninaegorovaДата: Чт, 18.08.22, 09:52 | Повідомлення # 7
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Мати бажання це одне, в от мати фінанси на покупку це зовсім інше.
 
antonshapin80Дата: Чт, 18.08.22, 10:17 | Повідомлення # 8
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 2
Статус: Offline
Нагороди:
Якщо купляти в новобудові квартиру, то ви повинні бути готові витратитись ще і на ремонт, зате зробите все під свої вподобання і фінанси. Ми теж обирали таке житло, але досі робимо ремонт. Якщо вас цікавлять двері прихованого монтажу Київ, які ми досить довго обирали, то можу рекомендувати компанію DANAPRIS DOORS, спеціалісти нам виготовили якісні двері за необхідним параметрами, швидко і по нормальній ціні.
 
prenkodenis3Дата: Сб, 27.08.22, 19:39 | Повідомлення # 9
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Шукаєте крутий магазин де є покриття для підлоги офісів? Тоді я знаю як вам допомогти, я замовляв вінілове покриття в цьому магазині. І раджу вам також подумати про покупку вініловоги покриття. Антиковзання. Навіть при вологості підлоги, вона не буде слизькою. Це особливо важливо, коли в приміщенні є діти чи люди похилого віку. Антистатичність. Можна забути про несподівані удари струмом при дотику до провідних предметів. Тому вінілові підлоги можна сміливо використовувати для офісів, магазинів та інших громадських приміщень.
 
vladislavakovlev21Дата: Ср, 26.10.22, 19:58 | Повідомлення # 10
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 10
Статус: Offline
Нагороди:
Вот тут можете заказать кровельные материалы  https://roof-art.com.ua/price-roof-services/ по выгодным ценам. Свяжитесь с консультантом он вам подскажет, что лучше заказать.
 
alex85udalovДата: Чт, 19.01.23, 09:55 | Повідомлення # 11
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 14
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата faza ()
А ведь надо как минимум сделать отделку, покрасить стены с потолком, положить доску паркетную , поставить сантехнику. На это всё, стоит отложить денег.

Все так, витрати скрізь потрібні, але якщо говорити про якісний ремонт і ту саму сантехніку, то економити не потрібно. Ми нещодавно використовували цей каталог для покупки сантехніки, дуже задоволені рішенням, тому що заощадили та придбали сантехніку з литого мармуру, на яку гарантії високі. Рекомендую в нотатки, плюс доставка по Україні безкоштовна від виробника.
 
vp672932Дата: Вт, 30.01.24, 16:19 | Повідомлення # 12
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 7
Статус: Offline
Нагороди:
Купить, продать или арендовать квартиру в Киеве, можно обратившись в агентство недвижимости https://kievhome.com.ua/ . Качеством предоставляемых ими услуг, вы будете приятно удивлены.
 
Конференція » БАЛАЧКА » Просто флуд » Хочу квартиру в столице
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.227.239.9
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft