Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Мобільний » Кондиціонер Cooper Hunter
Кондиціонер Cooper Hunter
pov8603Дата: Пн, 20.06.22, 20:55 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 9
Статус: Offline
Нагороди:
Привіт всім. У когось вдома встановлено кондиціонер Cooper Hunter? Чи, може, ви чули про нього щось? Вибираю зараз марку кондиціонера собі додому, а то літо дається взнаки. Допоможете?
 
clarce098Дата: Вт, 21.06.22, 19:22 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 7
Статус: Offline
Нагороди:
Я у себе вдома встановив нещодавно Кондиционер COOPER&HUNTER і радий цьому вибору. Ви також можете його придбати перейшовши на https://www.moyo.ua/bt...._hunter. Таку кліматичну техніку можна побачити у багатьох квартирах та будинках, не менш затребувані спліт системи та в офісних приміщеннях. Практично всі моделі мають компактні розміри, тому легко впишуться в будь-який інтер'єр. Низький рівень шуму під час роботи створює максимально сприятливі умови для роботи та відпочинку. Сподіваюся, я допоміг вам.

Повідомлення відредагував clarce098 - Ср, 22.06.22, 11:33
 
bzoe6537Дата: Вт, 21.06.22, 21:46 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 2
Статус: Offline
Нагороди:
У мене теж удома стоїть такий кондиціонер. Висока надійність та довговічність сприяє тому, що кондиціонери Cooper Hunter відгуки мають переважно позитивні. Тому думаю, що вибір хороший.
 
anatoliyberkanДата: Вт, 09.08.22, 22:30 | Повідомлення # 4
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 7
Статус: Offline
Нагороди:
Також непогана фірма, я якось купував дуже давно такого типу кондиціонер, та багато років минуло і все потрібно змінювати. Тому знайшов варіанти таких https://haier-aircon.com.ua/product-category/pobutovi-kondyczionery/ побутових кондиціонерів. Багато є моментів за які слід купити кондиціонери фірми Хайєр. Таку техніку можна використовувати не лише для охолодження, але й для обігріву. При цьому кліматичне обладнання стане чудовою альтернативою класичній опалювальній техніці в міжсезоння.
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Мобільний » Кондиціонер Cooper Hunter
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 44.203.235.24
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft