Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: andrew  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Залізо » Laptop (все що нас цікавить у/про ноутбуки)
Laptop
andrewДата: Вт, 13.05.08, 13:32 | Повідомлення # 31
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
попробуй ХР з 3ім сервіс паком, крім того є спеціалізовані збірки з інтегрованими драйверами до гарда, пошукай в гуглі

 
yuraДата: Нд, 18.05.08, 23:41 | Повідомлення # 32
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 109
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
2 }{@Tske)R, якщо в тебе установка ХР не побачить харда, то як ти збираєшся туди вінду поставити ????
В мене була така сама проблема з моїм ноутом, коли захотів поміняти Вісту на ХР, тут я заштопорився. Є 2 варіанти рішення цієї проблеми:
1) Качаєш програму, яка називається Nlite ( можу її якщо треба залити ), і їй в дистрибутив підкідуєш драва, які до того скачав. З цією прогою стикався, коли захотів на рейд поставити 2003 сервер.
2) Переключити хард в режим віруал ІДЕ....
2 варіант - в мене працює, але перед тим, як переставляти вінду - рекомендую спочатку скачати всі драйвера, бо потім може бути клопіт...


Все мы будем в аду, но я буду с вилами!
 
ЕжикДата: Чт, 22.05.08, 17:39 | Повідомлення # 33
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 24
Статус: Offline
Нагороди:
а мне нравятся ноуты сони, нр и тошиба в первую очередь. Ко всем другим отношусь весьма прохладно. Разве что кроме делла.

Додано (22.05.2008, 17:39)
---------------------------------------------
Упп извиняюсь за даблпостинг: ежели кого интересуют средние цены на ноуты, добро пожаловать на hotline.ua.
Неплохая подборка.

 
RainДата: Пт, 23.05.08, 16:32 | Повідомлення # 34
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
питання до тих, у кого вже є ноут, яким ви користуєтесь на протязі певного часу і розумієте, що б ви поміняли, чого не вистачає, що зайве і тд, наприклад тривалість тримання батареї, зручність кнопок - ну всякі дрібниці, які роблять наше життя приємнішим? ))
мене цікавить на що варто звернути увагу, на які параметри?


Повідомлення відредагував Rain - Пт, 23.05.08, 16:33
 
andrewДата: Пт, 23.05.08, 17:03 | Повідомлення # 35
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Хороше питання...

У мене ноут ASUS F3Ka
Спочатку ябув деякий час розчарований що ноут на Туріоні а не на Корі. Як вийвилось мій Туріон прекрасно справляється... температурний режим такий же як і в Кора. Гіга оперативки буде мало - це закон... У мене 2 гіга і я на експішці вимкнув файл підкачки... гарда 160 гіг мені хватає з головою... Відяхи у мене 2. Одна радеон 1250 друга радеон 2600. суперовий варіант, з першою батарея тяне 2 години фільма, з другою півтори... Батареї ніколи не буває забагато. Встроєний блютус обовязково. вай фай пригодиться. не менше 4 юсбі, а супер якшо більше. Проц має бути не селерон і не атлон імхо. На мому асусі є додаткові кнопочки, дуже корисні, по перемиканню режимів продуктивності, ввімкнення вимкнення тачпада тощо. Кнопки рулять... Веб камерою поки не доводилось користуватись... якшо шо ше напишу, питайся


 
GuinnesДата: Пт, 23.05.08, 17:56 | Повідомлення # 36
Невгамовне
Група: Друзі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
В мене ноут Asus F3Jp Intel Core 2 Duo T5300 (1.73GHz),i945PM,2x1024MB (одну планку доставив власноруч..andrew is right 1 гб це дуже мало) DDR2 667,160G5S,DVD-SM,Radeon X1700 256Mb,15.4"WXGA+,VGA,DVI,S-Video,GLAN,FM,1394,WiFi b/g,BT,4xUSB 2.0,Exp Card,WC,CR,BT,DOS,NO bag,2.8kg

Що я можу сказати? Ноутом я задоволений, але є декілька нюансыв які мені не подобаються...в нього жорсткий диск знаходиться під стандартними кнопочками керування (Up,Down,Left,Right) вони просто аццкі гріються...бавитись в якусь іграшку (скажем гоночки) просто не реально, хіба змінювати розкладку, 4 юсб дійсно не вистачає...хоча на свому особистому гіркому досвіді зазначу що підгрузивши одночасно усі 4 юсб я відчув запах горілого і на наступний день іхав купляти батарею...можливо це ньюанс саме мого ноута...але я більше так не роблю smile 15’4 дюйма достатньо з головою, але чим більше екран тим менше тримає батарейка. В мене гнлянцевий екран і кольоропередача у нього просто шалена але у глянца абсолютно відсутній антиблік...при денному світлі спрямованому в екран зможеш милуватися хібащо самим ноутом smile Але я всеодно обираю глянц. Веб камера 1,3 мегапікселя залишає бажати кращого...хоча впринципі її достатньо...Що до акустики...то як на мене, єдині ноути які можуть влаштувати людське вухо це HP Pavilion series, мій Асус своїм звучанням мене тупо вбиває...благо є навушники... Вмонтований блютус і вайфай дійсно дуже зручна річ, також на завадить порт 1394 якщо ти думаєш про оцифровку відео, ну і в мого ноута відсутня додаткова клавіатура, це дуже зручна річ, хоча не проблема придбати її окремо. Ось впринципі все.

РS трошки не втему
Але, все ж таки все залежить від того, для чого саме тобі потрібний той самий ноут...якщо тобі важлива витримка батареї, портативність і нічого більшого окрім повсякденної офісної роботи та інтернету, тоді тобі абсолютно немає сенсу переплачувати і можеш сміливо брати бюджетний 14" ноут з інтегрованим відео, практично кожен виробник має що запропонувати тобі...Таокж при купівлі ноутбука обовязково треба звернути увагу на сервісне обслуговування..гарантія, місцезнаходження сервісного центу тощо...При купівлі ноута вирішуй чи потрібна тобі ОС, купуючи ноут з ОС а це 90% буде Vista яку ти неодмінно знесеш (якщо, звичайно, ти не прихильник цієї ОС) тому навіщо платити більше? Хоча я працюю саме з Вістою smile




笑う門には福来る
 
BrandДата: Пн, 26.05.08, 18:48 | Повідомлення # 37
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (andrew)
якщо що є на стеку!

спс, взяв, поки що задоволений, але є певні глюки коли на батареї і вона має меньше ніж 15% заряду ( пару раз поперезаряджаю подивимось )
Quote (}{@Tske)R)
HP Pavilion dv 6000

на офф сайті ХП і АСУС є всі драйвера що потрібні, а з драйверами на хард проблеми будуть тільки якщо стоїть САТА1, а це мало ймовірно

З.І. про свій ноут поки що сказати нічого не можу, в мене ASUS X50VL T5750 ( 2GHz ), 2GB DDR2, 160GB, BT, WIFI, 4USB ( розташування прекрасне, ззаду для мишкі дуже зручно і 3-и окремих зліва, окримі це немало важно, тому як в паралельні не завжди можна запхати 2-і флешки ( залежить від флешок )
Єдина виявлена мною проблема це зависання при заряді батареї меньше ніж 15%, можливо це від того що батарея ще нова і її теперішні 15% це реальних 5, так як при 99% заряду вінда показує що жити залишилось 1:40. Функціональні клавіші теж дуже зручно, єдине що непривично це я б поміняв клавіші ФН і КТРЛ місцями. Поки що все що я можу сказати


Йа Айтішко
 
RainДата: Пт, 13.06.08, 13:33 | Повідомлення # 38
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
усім власникам ноутбуків і не тільки - опишіть будь-ласка для мене і ще багато зацікавлених алгоритм дій,
коли ви купуєте новий ноутбук без операційної системи і хочете встановити ну наприклад ХР
прошу врахувати всі нюанси, коли нема драйверів,і якщо раптом (ну я сам не знаю) дійсно з мультизагрузочного диску віндовс не встановлюється
чекаємо на ваші коменти smile
 
andrewДата: Сб, 14.06.08, 22:05 | Повідомлення # 39
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
питання не коректне, ми можемо вирішити якусь конкретну проблему, а уявну вирішити тяжко smile ... Дивишся на сайті виробника перед покупкою чи є дрова... нема? лазиш по форумам, найдеш полюбе... не ставиться, перебирай дистрибутиви

 
RainДата: Пт, 27.06.08, 11:42 | Повідомлення # 40
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
ноутбук з розрахунком для роботи в 3Dmax або іншими тривимірними графічними програмами потребує суто таких відеокарт як GeForce 8400 і 8600 чи можливі якісь інші?
тільки неінтегровані? які марки?
 
andrewДата: Пт, 27.06.08, 12:58 | Повідомлення # 41
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
для 3дМакса жодного ноута не вистарчить... там все потрібно якомого сильніше, моделити ше пів біди, а рендерити, буде дупа... 17 дюймів, дві 8600, 2-4 гіга тощо... все решта це не моделінг а каторга, а взагалі кожен розраховує в міру своїх матеріальних можливостей

 
LewДата: Чт, 03.07.08, 19:54 | Повідомлення # 42
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 269
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Є можливість взяти MacBook Pro , що підкажете?
P.S. Я буду брати у максимальній комплектації.





Повідомлення відредагував Lew - Чт, 03.07.08, 19:55
 
andrewДата: Чт, 03.07.08, 20:00 | Повідомлення # 43
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Ну тоді що можна підказати smile

 
LewДата: Пт, 04.07.08, 18:14 | Повідомлення # 44
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 269
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Що скажете на рахунок Asus EEE PC?




Повідомлення відредагував Lew - Пт, 04.07.08, 18:16
 
BoVVeRДата: Пт, 04.07.08, 18:33 | Повідомлення # 45
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Lew)
Що скажете на рахунок Asus EEE PC?

я скажу шо впринципі для людей,які не потребують потужної системи,а лише працюють в інтернеті це є хороший вибір!єдине що може розчарувати це малий об"єм SDD-4Gb...але він швидкий і для малих об"ємів інформації підходить як ніхто інший!




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Залізо » Laptop (все що нас цікавить у/про ноутбуки)
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.19.29.89
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft