Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Brand  
Конференція » БАЛАЧКА » Серйозні розмови » Порадите хорошу стоматологічну клініку
Порадите хорошу стоматологічну клініку
HzBoyДата: Чт, 01.12.22, 01:54 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 17
Статус: Offline
Нагороди:
Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, хорошу стоматологічну клініку. У мене такі проблеми із зубами. Треба й лікувати, й, можливо, видаляти. Та, якщо вийде, то й протезувати прийдеться. Дякую заздалегідь за ваші відповіді.
 
fornodguestДата: Чт, 01.12.22, 01:58 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Я дуже боюся стоматолога. Як почую звук бормашини, що працює, та цей специфічний стоматологічний запах  - мені вже погано. Де б його знайти такого лікаря, щоб зуби лікував не боляче. Треба лікувати, але не можу себе змусити.
 
HellibamaДата: Чт, 01.12.22, 02:02 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Є такі клініки, та є такі лікарі-стоматологи, що дуже хороше лікують зуби. Якщо обладнання хороше, сучасне, та усі расходні теж - то й лікування буде комфортне. А якщо лікувати бормашиною, якій сто літ в обід - то чого ви від неї хочете ) .
 
misterbicipsДата: Чт, 01.12.22, 02:14 | Повідомлення # 4
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 16
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата HzBoy ()
Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, хорошу стоматологічну клініку. У мене такі проблеми із зубами. Треба й лікувати, й, можливо, видаляти. Та, якщо вийде, то й протезувати прийдеться. Дякую заздалегідь за ваші відповіді.

Я вже два роки лікуюся тільки у цій стоматологічній клініці https://premium-dent.com.ua/   Називається вона «Premium Dent». 
Мені дуже подобається, що там роблять все - є й хірургія, й терапевтичне відділення, ортодонтія, протезування. Можна поставити импланти. Можна полікувати хоч усі зуби уві сні. 
Тобто, виходить кожен лікар відповідає перед іншим.
Якщо ви боїтеся стоматолога - то можна лікувати уві сні. У кабінеті, окрім саме стоматолога (чи хірурга - дивлячись що саме вам роблять), присутній ще анестезиолога и реаниматолога, які  вводять пацієнта в медикаментозний сон, слідкують за приладами, а після процедуры виводять із цього стану. 

Прикріплене: 8508627.jpg (14.1 Kb)
 
ira190184Дата: Пн, 30.01.23, 16:03 | Повідомлення # 5
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 15
Статус: Offline
Нагороди:
Важно найти не столько хорошую клинику, как хорошего стоматолога. Со своего опыта могу вам посоветовать обратиться к Адамидиу Евгению Николаосу он решает любые проблемы с зубами качественно и компетентно. Опытный стоматолог-хирург, безболезненно удаляет, но если есть хоть малейшая возможность, то сохраняет и восстанавливает зуб. Я все проблемные зубы у него полечила и теперь хожу только на чистку и осмотр.
 
makarickckckДата: Вт, 21.03.23, 19:25 | Повідомлення # 6
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 4
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата HzBoy ()
Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, хорошу стоматологічну клініку. У мене такі проблеми із зубами. Треба й лікувати, й, можливо, видаляти. Та, якщо вийде, то й протезувати прийдеться. Дякую заздалегідь за ваші відповіді.


Нашли достойную стоматологию? Мне тоже надо с зубами проблему решить.
 
igomak07Дата: Вт, 28.03.23, 09:14 | Повідомлення # 7
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата makarickckck ()
Нашли достойную стоматологию? Мне тоже надо с зубами проблему решить.
А вас яке місто цікавить, якщо не секрет? Якщо Київ - то можете сміливо у клініку Q:clinic звертатись, що у самому центрі міста знаходиться. Там реально дуже сильні кваліфіковані фахівці працюють, яким можна довіряти. Ця стоматологія ціни пропонує дуже адекватні своїм пацієнтам. А на цей момент зараз точно усі так чи інакше увагу звертають....
 
payulassДата: Вт, 28.03.23, 20:05 | Повідомлення # 8
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 4
Статус: Offline
Нагороди:
У меня тоже проблема с зубами.
 
rittiukiaДата: Вт, 28.03.23, 20:08 | Повідомлення # 9
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 8
Статус: Offline
Нагороди:
Смело обращайтесь в "Люми-Дент", это достойная стоматология на Оболони  https://www.lumident.kiev.ua/stomatologija-obolon Я уже давно свои зубы только этим специалистам могу доверить, они привели их в полный порядок! Теперь не стыдно улыбаться, как раньше. Я очень довольна!
 
payulassДата: Нд, 18.06.23, 22:03 | Повідомлення # 10
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 4
Статус: Offline
Нагороди:
А кто может посоветовать достойную стоматологию в Алматы?
 
wanessccaДата: Пн, 19.06.23, 12:44 | Повідомлення # 11
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 1
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата payulass ()
А кто может посоветовать достойную стоматологию в Алматы?

Мне в стоматологической клинике "Евродент" устанавливали виниры на зубы https://eurodent.kz/viniry.html Потрясающе красиво выглядят! Весь процесс прошел без всякой боли и дискомфорта, очень довольна услугами этих профессионалов!
 
mukolachervinko1987Дата: Чт, 03.08.23, 10:10 | Повідомлення # 12
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 4
Статус: Offline
Нагороди:
Стоматологічні послуги сьогодні коштують не дешево. Тому не варто запускати зуби, а регулярно відвідуйте стоматологів. Консультація обійдеться дешевше ніж видалення та вставлення нового зуба.
 
smirnovalina1515Дата: Чт, 03.08.23, 11:25 | Повідомлення # 13
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 4
Статус: Offline
Нагороди:
И я понимаю на сколько важно регулярно проверять состояние своих зубов и хочу научить этому своих детей. Чтобы у них не было страха к стоматологам я выбрала для них качественную и современную стоматологическую клинику в Киеве, а именно Мultident. В клинике установлено современное оборудование, поэтому каждый пациент может рассчитывать на качественные услуги. Тут проводят лечение пульпита и периодонтита https://www.multident.com.ua/catalog....dontita на эффективном уровне.
 
Oleg0647Дата: Чт, 03.08.23, 15:15 | Повідомлення # 14
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 1
Статус: Offline
Нагороди:
Подскажите где в Днепре можно поставить брекеты?
 
anasteishafurmanovaДата: Пт, 04.08.23, 15:22 | Повідомлення # 15
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 1
Статус: Offline
Нагороди:
В стоматологии "Авиценна-СТ" устанавливают наружные и внешние брекеты https://www.avicenna.com.ua/ru/zovnishni-breket-systemy По материалу изготовления различают металлические, керамические, сапфировые, пластиковые и комбинированные брекеты. Срок исправления прикуса и цена курса зависит от материала брекетов и способа фиксации дуги. Вы можете записаться на консультацию к их врачу-ортодонту и получить ответы на все свои вопросы.
 
Конференція » БАЛАЧКА » Серйозні розмови » Порадите хорошу стоматологічну клініку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.22.61.246
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft