Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Brand  
Ваше хоббі
LifeДата: Вт, 25.03.08, 22:03 | Повідомлення # 16
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 190
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (osmos)
Куди ходив? Я теж хочу але от знайти не можу

Ходив в футбольну школу ФК Львів.....тай зараз знайти можна легко!




 
kitpesДата: Пт, 28.03.08, 18:49 | Повідомлення # 17
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 11
Статус: Offline
Нагороди:
зараз я стала стара і нецікава.
але колись моїм хоббі були зібрання волохатих неферів з різними дивакуватими прізвиськами і ми ходили по старих дворах, лазили на дахи або "підземелля" в страрих будинках\круто звучить...ну одним словом буде де де б за нами бігали різні злі бабки і сварилися на нас...Всі місця які були заборонені ми туди вилізали.карочє тусувались...
а ше ми з дівчатами ходили на полювання на хлопців...ну то вже зовсіім в школі було...великі компанії не робили бо за принципом " на 10 девчонок - по статістіке 9 рєбят"
а ше колись в мене було таке хоббі - пластуни! ніколи в пласт не ходила.і не хотіла, чомусь. Але пластунів я любила.не дівчат звісно...а пластунів)))Ото колись було.Сиділа десь ніц вивідувала-вишукувала всю інформацію про них...шо вони, де вони, навіть як вони спілкуються в своєму колі...привітання по рангах\тає певні рівні\...
На їхніх форумах до хлопців залицялася...Віртуально їхала з ними на лижі, на різні їхні вишколи...
Ото сміху було...


життя надто коротке, щоб витрачати його на роботу/життя з тими, хто тобі не подобається

 
ejekkДата: Пн, 31.03.08, 00:54 | Повідомлення # 18
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 237
Статус: Offline
Нагороди:
За креатив і дизайнерські вміння За 100 повідомлень
сэкс biggrin

[url=http://ejekk.livejournal.com/]
 
BrandДата: Пн, 31.03.08, 12:25 | Повідомлення # 19
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (ТолькоТРУ)
сэкс

Це не хоббі, а стиль життя biggrin tongue


Йа Айтішко
 
ejekkДата: Пн, 31.03.08, 13:26 | Повідомлення # 20
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 237
Статус: Offline
Нагороди:
За креатив і дизайнерські вміння За 100 повідомлень
Quote (Brand)
е не хоббі, а стиль життя

називай як хочеш =) в мене то хоббі biggrin


[url=http://ejekk.livejournal.com/]
 
RamzisДата: Пн, 31.03.08, 17:32 | Повідомлення # 21
Впевнене
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 362
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
ТолькоТРУ, В нас однакове хоббі biggrin


 
wip2Дата: Ср, 02.04.08, 17:19 | Повідомлення # 22
Група: Видалені

Нагороди:


Ramzis, капєц....
 
MysterioДата: Нд, 11.05.08, 17:54 | Повідомлення # 23
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Футбол, комп. ігри, компютери, пісні під гітару, серйозні балачки (це мабуть найулюбленіше biggrin ), пиво, психологія, військова історія (це друге після серйозних балачок biggrin ) і ще декілька десятків мілких зацікавлень smile

 
Dream_of_AngelДата: Пт, 13.06.08, 12:43 | Повідомлення # 24
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 1
Статус: Offline
Нагороди:
А я вірші писати люблю.Зараз ще почала книгу писати, правда закінчити ніяк не можу.От здам всі екзамени і вернуся до написання.Так що чеккайте виходу нової книги в жанрі фентезі smile smile

Конец-это только начало...
 
rein_fДата: Нд, 15.06.08, 21:06 | Повідомлення # 25
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 3
Статус: Offline
Нагороди:
Моє хоббі - це футбол,баскетбол,плавання і таке інше ,але найбільше подобається футбол.Професійно футболом займаюсь вже два роки smile
 
FrostДата: Нд, 15.06.08, 21:31 | Повідомлення # 26
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 19
Статус: Offline
Нагороди:
Моє хоббі це - футбол,футбол і ше раз футбол smile smile
 
PsyxerДата: Вт, 24.06.08, 01:53 | Повідомлення # 27
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Моє хоббі : калічення телефонних будок з ноги, сушіння сухарів, переливання з пустого в порожнє, забування того що снилося.))))) А якшо згадати, шо це розділ Серйозні Розмови - тоді комп'ютерна техніка
 
RainДата: Вт, 24.06.08, 07:47 | Повідомлення # 28
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 136
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
музика: гра на бас-гітарі, співання улюблених пісень, слухати плеєр з улюбленими піснями
збирати друзів так, щоб усі приходили попарно хлопчик+дівчинка, і тусувати кудись на природу чи ще куди, подалі від людей
говорити з друзями і знаоймими або і незнайомими на одвічні питання, які досі так і не вирішило людство, а також говорити про стосунки людей між собою (хлопчик+дівчинка), намагатися переконувати невірних стати на шлях Воїна Світла мирними шляхами
читати фентезі, парапанк і ще практичні педагогічні книжки
засідати за комп ніби на 5 хвилин і братися за якусь справу, типу написання нот чи відписування комусь на форумі, що займає до години часу, сідати ніби пошпіляти ВоВ, а насправді переписуватися з якимись людьми, вдаючи фентезі задрота, який вже "живе" в Азероті
шось думати придумувати плани настільки точно і дотошно, щоб потім всіх моїх друзів нервувало, коли я продумую все до останнього сірничка і в мене все виходить і продумано, а їх це бісить
 
BrandДата: Ср, 25.06.08, 17:57 | Повідомлення # 29
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
зіліз в цей розділ і здивувався smile
моя відповідь є, а розповіді про хоббі нема
отже мої хоббі:

Колись дійсно шлявся по самим забороненим місцям у Львові ( катакомби на СКА, дахи, старі будівлі, цвинтари, ... )
Колись займався кіберспортом ( як тепер це модно називати, а тоді це просто була купка однодумців як тренувались організовували турніри, шукали для цього спонсорів і взагалі класно проводили час )
Нажаль підріс і змінились пріорітети, хоча і зараз я б полазив по каналізації старої частини міста, але ніяк не можу найти де ця екскурсія є sad
Далі стежу за розвитком компютерних забавок ( в плані чемпіонатів і т.п. )
Полюбляю більярд, але і це я чомусь закинув
Звісно футбол, але і цим займаюсь дуже рідко ( 2-а рази на рік приблизно ). Дивлюсь матчі регулярно, на стадіон вже 2-а роки не ходив sad
Дуже часто бавимось в показуху ( в людних місцях наприклад в барах, парках )
Звісно не можу не відзначити онлайн забавки без яких не уявляю своє життя ( в робочий час )
Ще дуже мені подобається ( хоча останнім часом рідко це роблю ) діставати людей ( доводити їх до піни з роту, різними способами ( улюблений це якимось неоднозначними висловами до яких не підкопаєшся, вроді сказав все норм, але виглядало це так як в тому анекдоті з башу Цитата #397253

"Кладовщик из нашей организации с юмором уволился. Вроде надо обходной лист подписывать, имущество передавать... А он просто пришел пьяненький, отдал заявление, сказал до свидания, ВРУЧИЛ генеральному чупа-чупс и ушел. Вроде и не оскорбил никого, а что хотел сказать - сказал полностью."

наразі все і так багато букв


Йа Айтішко
 
@LE}{@NDERДата: Вт, 01.07.08, 15:22 | Повідомлення # 30
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
1. Гра на гітарі (класична, іспанська, джазова). Граю вже десь 8 років.
2. Вивчення іноземних мов. Наразі вивчив англійську та іврит. На черзі іспанська.

Тільки от часу ніфіга нема, що на гітару, що на мови. Вже все позабував напевно. sad
Компи теж були хоббі тепер стали професійною частиною життя за якою, якщо рахувати навчання, провожу ~12-16 годин на день. wacko

Повідомлення відредагував @LE}{@NDER - Вт, 01.07.08, 15:28
 
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.15.148.252
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft