Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференція » БАЛАЧКА » Просто флуд » Де можна вибрати ноутбук?
Де можна вибрати ноутбук?
menigorekДата: Нд, 31.07.22, 17:26 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Здравствуйте.Розкажіть якими ноутбуком Ви користуєтеся? Хочу купити собі новий ноутбук,
зараз не знаю на яку модель звернути увагу. Так як бюджет обмежений, максимум
18 000 гривень.
 
a_sovДата: Нд, 31.07.22, 17:27 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 1
Статус: Offline
Нагороди:
Зверніть увагу на ноутбуки Асус в інтернеті часто великий вибір і класні знижки. Тим більше що на зараз безліч магазинів роблять розпродажі і знижки для своїх клієнтів. Тому варто трішки витратити часу на пошуки.
 
HzBoyДата: Нд, 31.07.22, 17:29 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 17
Статус: Offline
Нагороди:
Я не сильно розбираюся в ноутбуках. Але якщо ви виділили таку суму, відштовхуєте від неї. Можна сходити в місцевий магазин, де продаються ноутбуки і там проконсультуватися з консультантом.
 
kirilzhilenko80Дата: Нд, 31.07.22, 17:31 | Повідомлення # 4
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Цитата HzBoy ()
Я не сильно розбираюся в ноутбуках. Але якщо ви виділили таку суму, відштовхуєте від неї. Можна сходити в місцевий магазин, де продаються ноутбуки і там проконсультуватися з консультантом.
При покупці ноутбуку перше, на що звертаю увагу це на оперативну пам'ять, за всіма цими характеристиками мені ідеально підійшов ноутбук з інтернет-магазину ЖЖУК https://zhuk.ua/ зараз там дуже багато знижок, на різноманітну техніку.
Заходьте в розділи, та шукайте потрібний товар,  вибирайте той, який вам сподобається найбільше. Доставка там гарантовано оперативна, якість висока, взагалі немає претензій до цього магазину, рекомендую.
 
DevlinДата: Чт, 25.08.22, 18:45 | Повідомлення # 5
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 2
Статус: Offline
Нагороди:
У меня был аналогичный бюджет, ведь я пошел по другому пути – купил б/у Макбук. Выбрал версию Pro, на olx нашел объявление с выгодной ценой. Это был MacBook Pro 2017 года, который имел отличное состояние, кроме блока питания. Его я заказал вот здесь, теперь все работает и выглядит как из коробки.
 
unrealnfs7Дата: Нд, 25.02.24, 17:14 | Повідомлення # 6
Новеньке
Група: Користувачі

Статус: Offline
Нагороди:
Ремонт и восстановление ноутбуков — это не только профессия, но и призвание. В интернет-магазине AKS предлагают высококачественные услуги по ремонту и восстановлению ноутбуков всех популярных марок https://www.aks.ua/remont/noutbuki.html. Независимо от того, нужен ли вам ремонт материнской платы, замена клавиатуры, диагностика или восстановление данных, опытные специалисты справятся с задачей качественно и в кратчайшие сроки.
 
ira190184Дата: Ср, 28.02.24, 10:49 | Повідомлення # 7
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 15
Статус: Offline
Нагороди:
За эти деньги, можно разве что б/у ноутбук купить. Но если брать такой, то лучше купить Макбук Аир БУ он будет обладать хорошими характеристиками и работать без сбоев. Обратите внимание на такой вариант. В этом магазине только проверенная б/у техника с гарантией.
 
Конференція » БАЛАЧКА » Просто флуд » Де можна вибрати ноутбук?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.135.216.174
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft