Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Inga  
Конференція » БАЛАЧКА » Куди піти? » Лівий берег (Хочу поділитись з вами враженням про чудове місце :))
Лівий берег
IngaДата: Нд, 19.07.09, 19:26 | Повідомлення # 1
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Лівий берег - це один з ресторанів власника Криївки. Знаходиться в будівлі оперного (якщо дивитись на оперний, то з правої сторони). Атмосфера, обслуговування, страви, інтер"єр, все, все ДУЖЕ класне))) Ще там є живе пиво, за бажанням можна пограти на будь-якому музичному інструменті і помалювати на мольберті)))) Це місце приємно мене вразило і стало моїм улюбленим.
Хто вже там був? Які у вас враження?
 
lomza_tДата: Пт, 11.09.09, 19:33 | Повідомлення # 2
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Ми з Priess сьогодні там побували smile Враження чудові! За той час, що ми вибирали страви, до нас мабуть зо 3 рази підійшли, так що не вірте тим чуткам, що там дуже повільне чи неввічливе обслуговування - це неправда! Музика гарна, їжа смачна (морозиво, ааа!! хочу ще!)) і взагалі обстановка надзвичайно приємна ) Ще ми малювали...шось забули пограти на якомусь з інструментів, ну але це ще надолужим! І ще..невеличка фотосесія звідти:
Вигляд з нашого столика:

Марусічка:

Власне me:

Наше мальовидло:

По дорозі назад:

Прикріплене: 3302653.jpg (107.5 Kb) · 6221264.jpg (113.2 Kb) · 3322014.jpg (141.7 Kb) · 6030703.jpg (91.3 Kb) · 8269692.jpg (108.6 Kb)



 
lomza_tДата: Пт, 11.09.09, 19:39 | Повідомлення # 3
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Те, що не влізлось...

Біля дзеркала

Це типу прихожої...там ще ванна є..хто хоче, може полежати)))

малюночки при вході

Прикріплене: 2671907.jpg (152.4 Kb) · 0606798.jpg (80.4 Kb) · 2692688.jpg (93.1 Kb) · 8396004.jpg (148.1 Kb) · 0564667.jpg (127.1 Kb)





Повідомлення відредагував lomza_t - Пт, 11.09.09, 19:46
 
PriessДата: Пт, 11.09.09, 19:56 | Повідомлення # 4
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Дійсно классне місце. Персонал дуже ввічливий та й обслуговують швидко. Інтер'єр цікавий, картини різні на стінах висять. Приємний заклад. Мені сподобалось smile


A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
BrandДата: Сб, 12.09.09, 19:00 | Повідомлення # 5
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Priess)
Інтер'єр цікавий, картини різні на стінах висять.

Це репродукції картин Малевіча


Йа Айтішко
 
PriessДата: Сб, 12.09.09, 19:24 | Повідомлення # 6
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (Brand)
Це репродукції картин Малевіча

А я думала це просто нам так попався Малевіч smile



A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
IngaДата: Пн, 21.09.09, 16:45 | Повідомлення # 7
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Дуже рада, що вам там сподобалось smile
Я знайшла в неті "Ліве слово", це те що на перших 3 листках в меню smile

ЛІВЕ СЛОВО

Красиве чи корисне

Місто й Село – два крила країни – красиве і корисне. Крім решти відмінностей, Місто різниться від Села наявністю Театру, що не несе жодної утилітарної функції – Театр не корисний, ба навіть шкідливий. Село живе за законами парафії, Місто ж цей суворий припис прагне подолати. Мистецтвом. Саме воно живить міську душу. Допоки городяни потребують мистецтва, доти Місто залишається собою. Як тільки художників, акторів та поетів забувають – Місто приречене. Воно одразу розвалюється на зліплені до купи села – Сихів, Рясне, Левандівку. І, ясна річ, село з назвою "Центр".

Допоки міські й обласні начальники переймаються виключно дерибаном бабла – доти

вони будуть головами колгоспів і сільрад. Доти Львів лишатиметься селом. Стиха наше місто перетворюється на відстійник зужитих ідей та тенденцій. Вільне мистецтво притлумилось народництвом й етнографізмом, котрі так і не полишили оаз кабінетної культури. Панівними ж культуртрегерами є власники контрабадного трафіку, котрі заполонили місто тотальним гуччі від версачі. Як уособленням Міста колись був Великий Театр, так уособленням нинішнього села став базар з відповідним ярмарковим саундом – шансоном. Цього ніхто й не насаджував – просто селянин завжди тягнеться до музики ярмарку. А який базар, така й пісня.

Геть від села

У минулім столітті Україні запропонували стрижневу концепцію "геть від москви". Цей програмний мінімум худо-бідно, але виконали. Лишилось поконати всеперемагаючий голос міського села. Колись його заглушали книгозбірні та університети. Окремо звучали театри, задаючи темп Місту.

Вітчизняне мистецтво досі перебуває у пікантній ситуації: з одного боку воно вимагає "розвитку", а з іншого – буксує, сидячи на ланцюгу уявлень про мистецтво "як воно має бути". А має воно бути неодмінно узгодженим з:

п) добропорядністю

е) патріотичністю

з) доцільністю видатків

д) і подобатись, неодмінно подобатись владі

Але наша влада досі не може чесно оголосити: що ж їй подобається. Вона просто цього не знає. Ніби подобається оголена натура, але ж це якось некультурно. Ніби у борделях більшість чиновників побувала, але си встидают. Ніби й полотна Ягоди та Костирка не лякають, але у кабінетах – стиль пізнього поплавського. Чому? Загадка.

Берег лівий, вільнодумний

Мистецтво – єдиний порятунок від "нікчемності багатих і бруду вбогих" – у Львові стрімко програє базару. Але програємо всі – втрачаємо місто.

Нам би щиро хотілося, аби на головах нашої публіки замість рогів зазеленіли паростки майбутнього вишневого дерева. Єдина протиотрута – мистецтво.

Тому ми й влаштували відкритий фестиваль саме в Опері, аби зі світу базару можна було втекти у Великий Театр, нехай через пивницю, через андеґрануд. Адже засинаючи навіть у найбільшому селі, хочеться прокинутися у маленькому, але Місті.

І нехай базари досі популярніші за театри, а південний для багатьох важливіший ніж Оперний, але все одно рантки молодь у вічнім адідасі призначає під Великим Театром. І знімки роблять на тлі Опери, тримаючись за руки. Це означає, що справу не програно. Й Опері довіку стояти на Полтві. На березі лівому, вільнодумному, мистецькому. Правий берег залишивши непомильному селу, лихварству та дефілядам.

 
PriessДата: Сб, 26.09.09, 23:33 | Повідомлення # 8
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Щочки то в тебе на фотках червоненькі smile Видно, що ти в "Лівому Березі" часу марно не тратила)))


A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
IngaДата: Сб, 26.09.09, 23:39 | Повідомлення # 9
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Priess, живе пивко попивала і ожила))))
 
nastinkaДата: Чт, 24.12.09, 13:13 | Повідомлення # 10
Говорун
Група: Модератори

Повідомлень: 78
Статус: Offline
Нагороди:
та)) там кльово)))
мені подобаються їхні налисники...
і кава дуже смачна...


мені плювати, що ви про мене думаєте..тому що я про вас, взагалі не думаю.
Коко Шанель
 
Конференція » БАЛАЧКА » Куди піти? » Лівий берег (Хочу поділитись з вами враженням про чудове місце :))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.140.242.165
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft