Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Mysterio  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Журнали... (які ми так любимо читати...)
Журнали...
BoVVeRДата: Вт, 16.06.09, 00:23 | Повідомлення # 16
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
ну лише інтро в журналі,так я шось не гуглив smile



что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
lomza_tДата: Нд, 26.07.09, 14:43 | Повідомлення # 17
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Останнім часом все більше подобається ДПК smile Особливо огляд програмок. Дуже все компактно і наочно smile Більшості журналам є чого "повчитись"...


 
MysterioДата: Нд, 26.07.09, 15:49 | Повідомлення # 18
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 461
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
ДПК суперовий журнал, єдиний в якому колись мона було найти огляд всього на світі - від заліза до софта і іграшок. Один з двох моїх улюблених компютерних журналів smile

 
lomza_tДата: Вт, 01.09.09, 18:39 | Повідомлення # 19
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Згадала я ще за такий чудовий львівський молодіжний журнал як COOL Експрес)) Років 3-4 назад купляла чуть чи не кожен номер, тепер, дещо рідше, але все ж купляю. Подобається як там пишуть...не для якихось панянок чи модників, а для звичайних людей...Причому відкрито про найцікавіше. Про секс, про комплекси, про перспективні українські гурти, про фести (рок-фести чи от як недавно в Хмельницькому - Фестиваль анімешників=)) В загальному, люблю цей журнал smile Можливо і серед форумчан веб-Інфо є його шанувальники ?


 
PriessДата: Вт, 01.09.09, 20:11 | Повідомлення # 20
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (lomza_t)
Згадала я ще за такий чудовий львівський молодіжний журнал як COOL Експрес)) Років 3-4 назад купляла чуть чи не кожен номер, тепер, дещо рідше, але все ж купляю. Подобається як там пишуть...не для якихось панянок чи модників, а для звичайних людей...Причому відкрито про найцікавіше. Про секс, про комплекси, про перспективні українські гурти, про фести (рок-фести чи от як недавно в Хмельницькому - Фестиваль анімешників=)) В загальному, люблю цей журнал Можливо і серед форумчан веб-Інфо є його шанувальники ?

Оооо, пам'ятаю-пам'ятаю smile Дійсно класний журнал. Ще пам'ятаю його у вигляді простої газетки-журналу. Років 5 тому регулярно купувала. Він виходив, якщо не помиляюсь, щовівторка. Багато цікавого було що почитати, головне - доступною мовою, так по простому smile Ги, навіть не знала, що він досі виходить smile



A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
lomza_tДата: Вт, 01.09.09, 20:22 | Повідомлення # 21
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Priess, так, ще виходить, хоча змін відбулось багатенько smile Колись ще наклейочки були впридачу (ууу, як я їх збирала!!!), тепер ж тільки картинка вкінці вирізна)) І виходить він тепер не по вівторках, а помісячно...


 
PriessДата: Вт, 01.09.09, 20:28 | Повідомлення # 22
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (lomza_t)
Колись ще наклейочки були впридачу (ууу, як я їх збирала!!!)

Теж збирала, хоча досі вціліло тільки пару штук biggrin



A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
GestiaДата: Вт, 13.10.09, 20:43 | Повідомлення # 23
Няшний флудер
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
А я читаю журнал ДОМ-2. К сожалению смотреть по телеку мое любимое шоу возможности нет вот и приходица читать последние новости в журнале через инет blink

Неадекватная, высокомерная истеричка ^^
 
BrandДата: Ср, 14.10.09, 13:34 | Повідомлення # 24
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Gestia)
А я читаю журнал ДОМ-2

wacko blink


Йа Айтішко
 
IngaДата: Сб, 26.12.09, 11:06 | Повідомлення # 25
Впевнене
Група: Модератори

Повідомлень: 257
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень
Останнім часом присіла на Космополітан, багато цікавого і мало глупого :)
 
FolmДата: Вт, 31.07.12, 07:29 | Повідомлення # 26
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 4
Статус: Offline
Нагороди:
Я у вільний час люблю сісти вдома за чашичкою смачної кави і почитати цікаву літературу. Люблю почитати журнал "Дніпро". В ньому я дізнаюсь про українські твори, що нового в літературі. Як на мене це чудовий український журнал. який просвітляє нас і не дає забути за нашу рідну Україну та її творчість
 
nataligelenkoДата: Нд, 26.08.18, 17:56 | Повідомлення # 27
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 2
Статус: Offline
Нагороди:
Доньці у цьому році виписав "Колосок". Там багато цікавого про науку навіть для дорослих.
 
cvua007Дата: Пт, 26.06.20, 21:04 | Повідомлення # 28
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 4
Статус: Offline
Нагороди:
Любая современная женщина, независимо от своего социального положения и уровня достатка, постоянно вынуждена решать массу бытовых и социальных трудностей: начиная от выбора блюда на ужин, завтрак и обед, продолжая трудностями воспитания малышей и выстраивания гармоничных семейных отношений. И если в былые века главным источником такого рода знаний и навыков служил опыт предыдущих поколений, полученный от мамы в течении воспитания. То в наш информационный век девушки всё чаще ищут ответов на бытовые вопросы в сети. Онлайн журнал http://feme.ua/ был создан для того, чтобы стать проверенным информационным советником каждой дамы в современном изменчивом свете.
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Журнали... (які ми так любимо читати...)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.129.247.196
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft