Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Mysterio  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Новинки книг
Новинки книг
julgolub19Дата: Чт, 16.04.20, 12:36 | Повідомлення # 1
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Посоветуйте хороший интернет-магазин с книгами  :)  Хочу почитать что-нибудь новое и интересное, друзья посоветовали этот сайт, но здесь книги на украинском языке https://nashformat.ua/catalog/novynky, а мне хотелось бы на русском.
 
ira190184Дата: Чт, 05.11.20, 14:34 | Повідомлення # 2
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 6
Статус: Offline
Нагороди:
Люблю читать, но чаще это электронные книги.
 
fiserzaieДата: Пн, 29.03.21, 10:49 | Повідомлення # 3
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 9
Статус: Offline
Нагороди:
6 книг, які допоможуть краще зрозуміти 2021 рік. Частина 1.
Книги про технології, активізм та багато іншого, що треба прочитати в 2021 році. 

Ми не знаємо, яким саме буде 2021 рік. Але можна бути впевненими, що він поставить перед нами нові виклики. Втім, багато хто вже майже вічні питання теж залишаться з нами. Як спілкуватися з опонентами в соціальних мережах без агресії? Чи не отримає штучний інтелект занадто багато влади над людьми? Чи стане світ ще більш невільною через те, що корпорації отримали доступ до даних?
Керівник відділу комунікацій компанії Евротерминал збирав рецензії на книги, які допоможуть відповісти на ці питання і розібратися, як жити і діяти в 2021 році. 

1) «Разом: Як знайти однодумців, створити співтовариство і відчути зв'язок з усім світом», Рада Агравал 

BELONG: FIND YOUR PEOPLE, CREATE COMMUNITY, AND LIVE A MORE CONNECTED LIFE BY RADHA AGRAWAL (2018)

Рада Агравал - соціальний підприємець і інвестор. Сама себе Агравал називає архітектором спільнот. В її послужному списку кілька проектів. Один з найвідоміших - Daybreaker, танцювальні вечірки без алкоголю. Проект почався як соціальний експеримент для друзів і переріс в танцювальний рух. Також на рахунку Агравал Музей танцю і Центр консультацій з побудови спільнот.

У книзі «Разом» Рада Агравал говорить про «соціальному феномені», або ситуації, коли виявляється, що при сотні або навіть тисячі друзів в соціальних мережах у нас може не бути одну людину, якій можна довіритися. Автор пропонує план, як знайти «своїх» людей і побудувати співтовариство.

При цьому Агравал говорить про речі, які стосуються всіх: про дружбу, про відносини, про оточення. Як це - приїхати в місто, де нікого не знаєш. З чого починати, щоб оточити себе тими людьми, які покращують, а погіршують якість життя. Як визначити друзів, а хто тільки ними прикидається. І незважаючи на сумнівну теоретичну базу, Рада Агравал дає цікаві і корисні поради. Наприклад, автор розповідає, як вона дивиться в себе під час конфліктів, що розгорається в чатах. І пропонує перед тим як написати щось образливе, запитати у себе, що відбувається у вашому житті, що відбувається з вами прямо зараз і що відбувається між вами і співрозмовником. Кому-то ці питання дійсно допоможуть уберегти дружбу або хороші відносини.

2) «П'ята дисципліна. Мистецтво і практика організації, що навчається », Пітер Сенге

Пітер Сенге - директор і засновник Центру організаційного навчання в школі менеджменту MIT Sloan, автор концепції «навчається», професор MIT. Книга «П'ята дисципліна» про системний підхід у бізнесі була кілька разів перевидана як російською, так і в оригіналі. Книга рекомендується всім, хто намагається зрозуміти суспільні системи. Автор описує п'ять дисциплін особистого і громадського вдосконалення: системне мислення, ментальні моделі, командне навчання, побудова бачення, персональний зростання. А ще «архетипи» - самі базові моделі аналізу, з яких можна малювати більші проблеми.

Автор вважає, що майбутнє за організаціями, які зрозуміють, як використовувати зацікавленість співробітників і їх здатність до навчання на всіх рівнях компанії. Щоб щось змінити, потрібно міняти не тільки компанію, але, в першу чергу, змінюватися самим співробітникам. Тому ідея, що навчається, стосується кожного. Джерело 
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Література » Новинки книг
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 54.144.55.253
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478
SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2021 Web-info project | © 2004-2021 Andrew. AndrewSoft