Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: BoVVeR  
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Аніме » Naruto vs. Bleach (осьо сьо вам :))
Naruto vs. Bleach
BoVVeRДата: Сб, 05.09.09, 12:59 | Повідомлення # 1
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень



оскільки дана тема багатьох цікавить,створив і думаю буде нехілий спор smile
ще пару артів по сабжу






что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
BoVVeRДата: Сб, 05.09.09, 21:59 | Повідомлення # 2
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
цілий день і нікого о.О мож видалити о.О



что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
PriessДата: Нд, 06.09.09, 17:04 | Повідомлення # 3
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Не видаляй, я ще відпишусь, тільки час вільний знайду.


A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
PriessДата: Нд, 06.09.09, 21:35 | Повідомлення # 4
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Особистом мені було б важко вибрати, якби вже роками аніме/манга Наруто мені не подобалася більше ніж Бліч. Хоча і те, і те має свої великі плюси та мінуси.
Почнемо з анімації. Обидва аніме деколи мають просто жахливу промальовку. Рідко тряпляються шикарно намальовані епізоди. І Бліч, і Наруто дивлюся лише заради файтінгів, опенінгів/ендінгів.
Саундтреки. І там, і там ост'и мені дуже подобаються. Хоча, переглянувши свій плейлист, улюблених ост'ів з Наруто виявилося більше. Але найперші опенінги/ендінги мені подобаються більше з Бліча.
Мувіки. Мувіки Бліч'а, поки що, мені подобаються набаго більше за Нарутовські. Навіть не зважаючи на те, що їх менше.
Манга. Однозначно з Shonen манг мені найбільше подобаєтья Наруто. Просто це вже давно стало звичкою щотижня читати нові чептери спочатку Наруто, а вже потім Бліч. І чомусь мене ніколи не тянуло посеред тижня почитати равки Бліч smile
Різні "пети" biggrin . Улюбленим є Кон biggrin Ніякі там Паккуни, Акамару, Манди не зможуть його затьмарити smile
Персонажі. В плані яскравості окремих персонажів, мені більше подобається Бліч. Бо в Наруто дуже багато просто супер-кульних героїв вбито або ж вони вже дуууже давно мертві і про іхню суперовість ми взнаємо з флешбеків wacko
Сюжет. І в Блічі, і в Наруто кульний сюжет. Я б їх навіть в цьому плані не порівнювала. Всерівно дії головних персонажів схожі biggrin
"Родзинка" від авторів Бліч та Наруто. В плані сюрпризів, таємничості, прихованні між рядків різних відповідей на питтаня, що будуть поставлені в майбутньому, Masashi Kishimoto є майстром smile А ось Tite Kubo я щось не сприймаю. Мені, наприклад, не дуже подобається як він використовує різні слова на європейських мовах. Якось це все не вписується та ріже слух. Мені більше нра щось взяте з японської культури smile
Ще одним вагомим фактором у виборі слугував сам розвиток Наруто фандому. Різні АМВ, фанфіки, фанарти. Особливо фанфіки biggrin Такі, здавалося б на перший погляд незначні речі, а все ж таки підтримують інтерес. Бо мені, хош не хош, а хочеться деколи романтики в манзі. А Наруто і Бліч манги "для хлопчиків" і тому з цим в них вельми туго. А ось за допомогою фанфіків мені вже в Наруто майже все подобається biggrin
А так...кожен вибирає, що йому ближче до душі biggrin



A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.


Повідомлення відредагував Priess - Нд, 06.09.09, 21:37
 
BoVVeRДата: Нд, 06.09.09, 22:05 | Повідомлення # 5
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
во вальнула о.О
особисто моє відношення як до остів так і до аніме в цілому схильніше до Бліча...Широ Сагісу-просто майстер...це те саме шо і Ганс Ціммер для того ж Гладіатора і Піратів Карибського Моря...одним словом супер...слухати можна годинами і не напрягатись-плейлист буде ну дуууууже довгим smile
і так,Мувіки...чекаю останні мувіки як Бліча так і Наруто...але як на мене в Блічі вони якісь більш обособлені і продуманіші...та сама ситуація з філлами...в Блічі вони хоч якось прикручені до цілої історії,а в Наруто розкидані і не завжди вдається зловити почерговість і смисл...
Манга.її взагалі почав читати тільки через Бліч...дуже вже не терпілося взнати шо далі smile тому шо п'ятниці вишу на blachexile і листаю не тільки Блічовську,але й по Наруто...хоча що до останніх чаптерів то вони в Наруто якісь більш цікаві видалися...
А ось про сюжет і дії персонажів в дечому готовий капітально сперечатися...в Наруто більше виражена дружба,в той час,як в Блічі самовіддача і пожертва...і тим більше ніколи не погоджусь зі словами а-ля : "всі антигерої після зустрічі з Ічіго покінчили життя самогубством"-брєд і не більше.
Перси в Блічі більш виражені і захоплюють харизмою,в той час як для мене всі персонажі з Наруто чомусь асоціюються з дітьми(видно вплив ще з першого Наруто...)
До речі,що до авторів,то вони обоє нівроку.а ось про європейські слова знову посперечаюсь...Кубо Тайт дуже захоплюється вивченням іноземних мов,в особлиості це іспанська і німецька(думаю зрозуміло-Еспада і Баунто).а про саму озвучку,та вимову цих слів лише скажу шо і там і там вона чуть вище середнього...і іноземні слова лише на совісті сейю...
Наруто вийшов набагато раніше за Бліч,тому і є більш відомий,та має більшу команду підтримки...до того ж Бліча також є купа фанфіків і навіть не дивлячись на те,що Наруто і Бліч "для хлопців",навіть у самому серіалі прослідковуються певні взаємовідносини,хоча і не так сильно...
Тому моє однозначне ІМХО лише в сторону Бліча smile




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
BrandДата: Пн, 07.09.09, 18:54 | Повідомлення # 6
Толкове
Група: Адміністратори

Повідомлень: 543
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (BoVVeR)
в Блічі вони хоч якось прикручені до цілої історії,а в Наруто розкидані і не завжди вдається зловити почерговість і смисл...

Як на мене то філи в блічі відірвані від основного сюжету на 100%
Quote (BoVVeR)
Перси в Блічі більш виражені і захоплюють харизмою,в той час як для мене всі персонажі з Наруто чомусь асоціюються з дітьми(видно вплив ще з першого Наруто...)

просто ці аніме зняті для різної вікової групи ( яку ми доречі вже переросли )
З.І. ІМХО Наруто


Йа Айтішко
 
BoVVeRДата: Пн, 07.09.09, 22:00 | Повідомлення # 7
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (Brand)
Як на мене то філи в блічі відірвані від основного сюжету на 100%

відірвані,але не так як в Наруто...просто в них все рівно відччувається якийсь зв'язок...той же ж новий тайчо 3-го...
Quote (Brand)
просто ці аніме зняті для різної вікової групи ( яку ми доречі вже переросли )

нууу...те саме можна сказати про більшість аніме:"мультики,якого милого їх дивитися?" smile




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
PriessДата: Пн, 07.09.09, 23:00 | Повідомлення # 8
Невгамовне
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 169
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень
Quote (BoVVeR)
во вальнула о.О

Ги, я ж не просто так сказала, що мені треба трохи вільного часу знайти, щоб відписатись biggrin
Quote (BoVVeR)
,Мувіки...чекаю останні мувіки як Бліча так і Наруто...але як на мене в Блічі вони якісь більш обособлені і продуманіші...

+1
Quote (BoVVeR)
та сама ситуація з філлами...в Блічі вони хоч якось прикручені до цілої історії,а в Наруто розкидані і не завжди вдається зловити почерговість і смисл...

Не знаю як саме вони прикручені, але філи Бліча мені подобаються більше за Нарутовські. Бо, як на мене, філи в Наруто спотворюють характери героїв та саму сюжетну лінію.
Quote (BoVVeR)
Манга.її взагалі почав читати тільки через Бліч...дуже вже не терпілося взнати шо далі

В мене та сама історія тільки з Наруто biggrin
Quote (BoVVeR)
Quote (Brand)просто ці аніме зняті для різної вікової групи ( яку ми доречі вже переросли ) нууу...те саме можна сказати про більшість аніме:"мультики,якого милого їх дивитися?"

Всі так спочатку кажуть, поки не знаходять в них щось "своє" biggrin



A raging storm brings with it a promise of a glorious rainbow.
 
BoVVeRДата: Пн, 07.09.09, 23:18 | Повідомлення # 9
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
так,походу 100% сторонників бліча більше нема,тому буду віддуватися сам biggrin
шо ще можу сказати про мувіки,так це:"скоро"...спочатку випустять на двд,потім студії а-ля Даттебайо прохардсабають і через день-два будуть саби Валлара(це про Бліч,про Наруто шось поки глухо крім 20-хвилинного куска сумнівної якості...)
Quote (Priess)
Не знаю як саме вони прикручені

погоджусь хіба про Баунто...вони реально криві...визнаю smile але про Амагая це мені здається і так зрозуміло як прикручені...свалив Ічімару,потрібен новий тайчо 3-го...вот і на,появляється новий перс...як на мене,якщо не звертати дуже увагу на ту малолєтку,то філл взагалі мего...вот smile
до речі,дл ятих хто вважає і говорить,що у всіх філах негативні перси покінчили з собою після знайомства з Ічіго можу сказати:"вперед передивлятися",бо уважні smile знають,шо той же ж Карія ще давно хотів так закінчити і знищити своїх "соплємєнніків",а Амагай грубо-кажучи наваляв Ічіго,і покінчив з собою тільки після того,як привалила Йору і решта тайчо і роздуплили його шо взагалі було...тому уважніше дивимось smile




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
andrewДата: Вт, 08.09.09, 22:07 | Повідомлення # 10
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 578
Статус: Offline
Нагороди:
За створення сайту За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
бачу панєслась smile я теж відпишу пізніше, коли визріє повна грунтовна думка... не буду писати хто кращий... напишу хто мені більше подобається (Наруто) smile

 
BoVVeRДата: Сб, 12.09.09, 22:36 | Повідомлення # 11
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
ну ждьом-с нових думок smile



что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
julgolub19Дата: Пн, 01.06.20, 11:27 | Повідомлення # 12
Новеньке
Група: Користувачі

Повідомлень: 5
Статус: Offline
Нагороди:
Ой...это сложно, но лично мне нравится Блич
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Аніме » Naruto vs. Bleach (осьо сьо вам :))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 3.138.122.4
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft