Сьогодні з нами...
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Ігри » Prince of Persia (2008) (і як?)
Prince of Persia (2008)
BoVVeRДата: Ср, 31.12.08, 00:42 | Повідомлення # 1
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
ітак-с...нова тема...нова гра...
коротенько відгукнусь по грі....
тепер це вже далеко не той принц шо ми бачили раніше,але все ж цікавий геймплей ніхто не відміняв.....однією з головних змін в цьому плані є тепер повна відсутність принца як такого(граємо за бродягу)та піску(піску часу,бо то все ж таки пустеля smile )тепер сюжет і весь геймплей реалізовано по точках,тобто ми бігаємо з чувіхою,ресторимо точки(перед тим вбивши міні-боса),вороги стали сильніші,тому тепер немає банди тупих баранів,які будуть на нас бігти,а замість них один здоровий,зате валити його не так вже й просто...хороша новина для тих в кого конфіг не дуже на сьогодні....в новому принці використана технологія cel-shading,тому принц тепер анімешник і запуститься також на 1 гб рами....
до речі,ненаю чому,але в мене таке відчуття шо тут навіть здохнути не можна(пройшов пів гри,а жодного разу не було рестарта...).....




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
lomza_tДата: Ср, 31.12.08, 14:31 | Повідомлення # 2
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 720
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Недавно встигла зацінити Prince of Persia (2008)...Ех, це вже дійсно не той Принц, що був...Пісків немає, смерті теж, бо чувіха завжди рятує....
Quote (BoVVeR)
вороги стали сильніші
А от в цьому я не згідна...Ти бавився Два Трони ? Там вороги набагато сильніші! Тут просто треба вбити пару босів, які зовсім не такі вже й страшні як на перший погляд...або завалити їх тре, або скинути....
Що мене неприємно здивувало, так це промальовка героїв...Особливо Принца...Таке враження, що його просто з паперу вирізали...всі інші теж не дуже...Та й надто він став несерйозним...
В загальному, гемплей так нічо...лазити по стелях прикольно happy Але все інше - angry



 
BoVVeRДата: Ср, 31.12.08, 15:11 | Повідомлення # 3
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Quote (lomza_t)
Ти бавився Два Трони ?

я купив саму першу ліцензіонку яку тільки у Львів привезли smile
Quote (lomza_t)
Що мене неприємно здивувало, так це промальовка героїв...Особливо Принца...Таке враження, що його просто з паперу вирізали...всі інші теж не дуже...Та й надто він став несерйозним...

як я і писав-технологія cel-shading....зате іде ан переважній більшості компів і виглядає по анімешному smile
Quote (lomza_t)
Там вороги набагато сильніші! Тут просто треба вбити пару босів, які зовсім не такі вже й страшні як на перший погляд...або завалити їх тре, або скинути....

вся справа в керуванні....там було більш продумане,а тут комбоси навіть якісь не дуже.....тому валитись тут важче....




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???
 
Nik_ParkerДата: Вт, 13.01.09, 00:44 | Повідомлення # 4
Говорун
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 86
Статус: Offline
Нагороди:
Доречі, ніхто не знає як точно ліцуха має виглядати... а-то я раз так вже лоханувся з джитухою (ГТА 4), вивалив досить такі серйозні гроші - а мені *голосно нецензурно матюкаюсь* дали піратку з разорівським кряком... ходив до них поміняти, розказав про відсутність ключа, про наявність стороннього ПЗ (типу кряки),приніс коробку з повною комплектацією - а мені жіночка, так з опущеними вниз очками, у відповідь типу: "В нас ще таких випадків не було, і взагалі я в ваші ігри не граю, і не знаю що за таке пз може стояти разом із грою" Карочє диск мені не поміняли, а я вирішив що навіть на рідкісні для мене ігри на які я вважаю потрібно було б протратитись в гамазині - це все, не що більше зайве викидання грошей...

Оууу сорі, за таку к-сть оффтопу - не втримався, просто фанат я принца ще з перших 2д-шних його частин wink
Хоча, доречі я чув, що убісофтовці навіть не пробували впроваджувати будь-які варіанти захисту від піратсва... зараз ще ссилочку підшукаю, викину сюди
Ось...

Повідомлення відредагував Nik_Parker - Вт, 13.01.09, 00:53
 
BoVVeRДата: Вт, 13.01.09, 15:16 | Повідомлення # 5
Толкове
Група: Модератори

Повідомлень: 761
Статус: Offline
Нагороди:
За 100 повідомлень За 250 повідомлень За 500 повідомлень
Nik_Parker, приблизно так...офіційний локалізатор як і завжди-Акелла




что есть истина для человека влюбленного,если не взаимность???


Повідомлення відредагував BoVVeR - Вт, 13.01.09, 15:19
 
Nik_ParkerДата: Вт, 13.01.09, 15:23 | Повідомлення # 6
Говорун
Група: Досвідчені користувачі

Повідомлень: 86
Статус: Offline
Нагороди:
Я вже в гуглі шукав, находив коробочку... але так, щоб пересвідчитись думав перепитатись ... дякую...
 
Конференція » ЗАГАЛЬНІ ФОРУМИ » Ігри » Prince of Persia (2008) (і як?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Непрочитані ОП:
Ви в групі: Гості
Ваша IP: 18.188.152.162
Ви користуєтесь
З нами уже протягом днів

Ваші пожертви


Номери наших гаманців WebMoney:
U423369090055
R290962205825
Z323888339574
E235003321478




SMS.копілка
SMS.копілка
База даних | Історія версій | Про нас
Copyright © 2007-2024 Web-info project | © 2004-2024 Andrew. AndrewSoft